ZSZ im. J. Ruszkowskiego

ZSZ im. J. Ruszkowskiego

URL strony:

Policjanci u maturzystów

Uczniowie klas maturalnych Zespołu Szkół Zawodowych im. J. Ruszkowskiego w Pułtusku wzięli udział w spotkaniu z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku p. Katarzyną Grzechnik i p. Arkadiuszem Chmiel, dotyczącym bezpieczeństwa ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz specyfiki pracy w służbach mundurowych.
Koordynatorzy spotkania: Aleksandra Lasocka, Angelika Chrzanowska.

Salon Maturzystów Perspektywy 2017

7 września uczniowie klas IV Zespołu Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego: technik informatyk, technik ekonomista i technik elektronik z opiekunami: Luizą Truchel, Marianną Jabłońską, Angeliką Chrzanowską i Krzysztofem Pieńkosem uczestniczyli w Salonie Maturzystów Perspektywy 2017 zorganizowanym w Auli Politechniki Warszawskiej w Warszawie.

Zobacz relację

Kolejny sukces Ruszkowiaków

W Ogólnopolskim Konkursie „Mam to w BIP-ie”, monitorującym dostępność Biuletynów Informacji Publicznej dla osób niewidomych, uczestniczyło  32 klasy ze szkół z całej Polski .
Wśród  646 uczestników byli uczniowie  w zawodzie technik informatyk z Zespołu Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego, którzy prowadzili monitoring pod kierunkiem nauczycielki Bożeny Jaskulskiej.