Pułtusk

 

Nowe starostwo robi wrażenie

Nowe starostwo robi wrażenie

Na pewno urzędnicy 5 dotychczasowych lokalizacji starostwa powiatowego poczują się za dwa - trzy miesiące, jakby dosłownie wkroczyli wreszcie w XXI wiek. W budynku (wjazd od ul. Nasielskiej) kończą się prace budowlano - remontowe i trwa tzw. wykończeniówka. Zarówno parter jak i piętro to już pomieszczenia biurowe  z prawdziwego zdarzenia, przestronne, jasne z nowoczesnymi systemami energetycznymi (czujniki automatycznego oświetlenia), kanalizacyjnymi i przede wszystkim bezpiecznymi, sieciowymi. Obecnie pracownicy firmy Budomur kończą układanie posadzek, w niektórych pomieszczeniach trwa nawet poremontowe sprzątanie przed instalacją nowych mebli i wyposażenia. Jak informuje starosta Jan Zalewski, planowana przeprowadzka może nastąpić ok. marca 2017 roku.

21 komentarzy

 • Dziewczynka z jabłuszkami
  Dziewczynka z jabłuszkami wtorek, 13, grudzień 2016 12:08 Link do komentarza

  Remont wykonuje najlepsza firma w powiecie, wygrywająca wszystkie przetargi w starostwie. By żyło się lepiej.

 • beta
  beta wtorek, 13, grudzień 2016 14:53 Link do komentarza

  A ja mam w nosie kto wygrywa przetargi. Najważniejsze jest to, że w tym nowym budynku dającym godziwe warunki do pracy. petenci będą mogli być obsługiwani tak jak rodzaj ludzki.
  W tej norze na Białowiejskiej urzędnicy siedzieli jak krety w norach, a interesanci wręcz włazili sobie na plecy i latali z budynku do budynku bo w jednym siedzi referent, w drugim dyrektor, a w jeszcze innym jest kasa.
  Po takiej urzędniczej wycieczce o ile ktoś jej doświadczył, to podmiot który wygrał przetarg jest najmniej istotny.
  Brawo Panie Starosto!...

 • andrzej
  andrzej wtorek, 13, grudzień 2016 18:26 Link do komentarza

  Do bety- a na koniec powinnaś napisać łubu dubu niech nam żyje prezes naszego klubu. Bareja wiecznie żywy. Ha ha ha.

 • Greg
  Greg wtorek, 13, grudzień 2016 19:00 Link do komentarza

  A ja nie mam w nosie kto je wygrywa i bardzo chętnie bym się im przyjrzał. Szczególnie starostwu, które jest utrzymywane z samych subwencji.

 • Tw Basia
  Tw Basia środa, 14, grudzień 2016 07:44 Link do komentarza

  Nowa komenda Policji w Pułtusku około 2 milionów,a starostwo już ponad 6 milionów! Przewał?

 • do Andrzeja
  do Andrzeja środa, 14, grudzień 2016 10:21 Link do komentarza

  Bareja specjalizował się w pokazywaniu z takim przymrużeniem oka komunistycznej prowizorki, a ten budynek nie łapie się w tą kategorię. Zatem poszukaj innego twórczego przykładu obłudy i hipokryzji. Skoro tamte czasy wracają, to trudno nie będzie.

 • Darek
  Darek środa, 14, grudzień 2016 11:02 Link do komentarza

  Trzeba szybko się najeść do syta, bo nie wiadomo co przyszłość przyniesie.

 • Oleńka
  Oleńka środa, 14, grudzień 2016 13:29 Link do komentarza

  Tw Basia.... budowa nowej komendy (nie komisariatu) na przykład w Sochaczewie to koszt około 17 milionów złotych, a to tylko pojedynczy przykład... zachęcam do odwiedzenia BIP Komendy w Radomiu i zapoznania się z kosztami jakie generują tego rodzaju inwestycje.
  Pozdrawiam.

 • otton
  otton środa, 14, grudzień 2016 13:50 Link do komentarza

  Była już jedna najlepsza firma budowlana w naszym mieści i dziś tylko wiatr po placu jej siedziby hula.Tu pewnie będzie podobnie i nadmuchiwany balonik w końcu pęknie.Nigdy nie głosowałem na PIS,ale dobrze byłoby gdyby ktoś wreszcie przyjrzał się tym wszystkim przetargom.Na razie to jedno wielkie towarzystwo wzajemnej adoracji .
  Do "beta";budynek ,nawet najnowocześniejszy wiele tu nie zmieni ,jak urzędnicy ci sami.Standard obsługi zależy od ludzi a tu zastrzeżeń wiele....Zresztą,jeśli już tak słodzisz swoim kolegom i koleżankom to rób to umiejętnie i z wyczuciem a nie w stylu "łubu dubu niech nam żyje prezes naszego klubu"

 • Rozbawiony
  Rozbawiony środa, 14, grudzień 2016 14:25 Link do komentarza

  Bardzo ciekawe są rozliczenia [...] z tą firmą , o których się ostatnio dużo dyskutuje. Szkoda, że dobro miasta i mieszkańców schodzi na dalszy plan, poza małymi wyjątkami.

Skomentuj

WASZE KOMENTARZE UKAŻĄ SIĘ DOPIERO po ocenie moderatora!!!!

NIE PISZCIE ICH PO 5-6 RAZY, BO ICH "NIE WIDAĆ". ONE SĄ TYLKO CZEKAJĄ W KOLEJCE

Na forum publikowane są opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji.
Treści nieprawdziwe (według mojej wiedzy) i obelżywe usuwam, słowa wulgarne - wyrzucam.

Powrót na górę
reklama

Witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies.