Sport

Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Mławy

18 listopada zawodnicy UKS Posejdon w składzie: Mazurkiewicz Dominika, Żołnierzak Wiktoria, Czarnecka Natalia, Muskała Matylda, Religa Wojciech, Salomończyk Paweł, Rachuba Maja, Sadowski Jan, Kusak Ewelina, Róża Sęczkowska, Łyszkowski Franciszek, Pochmara Franciszek podjęli zmagania na Ogólnopolskich Zawodach Pływackich o Puchar Burmistrza Miasta Mława. Celem zawodów była popularyzacja pływania wśród dzieci i młodzieży jak również były to zawody kontrolne przed Mistrzostwami Polski.

  • Czytany: 253 razy

Ruszyła kolejna edycja PALK

 Po kilkumiesięcznej przerwie ruszyła kolejna edycja Pułtuskiej Amatorskiej Ligi Koszykówki.

  • Czytany: 233 razy

Najnowsze wiadomości szachowe

W ubiegłym tygodniu juniorzy klubu MLKS Nadnarwianka Pułtusk wystartowali w dwóch turniejach szachowych. Marcelina Komorowska udanie zadebiutowała w Półfinałach Mistrzostw Polski Juniorów w Szachach rozegranych w dniach 11-17 listopada 2017r. w Jastrzębiej Górze.

  • Czytany: 241 razy

Dobre granie w PALS

 W niedzielę 12 listopada w hali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 1 w Pułtusku rozpoczęliśmy XIII edycję Pułtuskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki o Mistrzostwo Ziemi Pułtuskiej w sezonie 2017/18. Nowością w naszych rozgrywkach jest to, że w każdą niedzielę będziemy grali aż sześć meczy, dla większości zespołów po dwa mecze.

  • Czytany: 242 razy

Turnieje Halowej Piłki Nożnej dzieci i młodzieży

W dniu Święta Niepodległości Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zorganizował Turnieje Halowej Piłki Nożnej dla dzieci i młodzieży w trzech kategoriach wiekowych.

  • Czytany: 290 razy

Halowy Turniej Piłki Nożnej Zakładów Pracy

W  sobotę 11 listopada Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zorganizował  tradycyjny Halowy Turniej Piłki Nożnej Zakładów Pracy z okazji Święta Niepodległości o Puchar Burmistrza Miasta Pułtusk. Rozgrywki odbyły się w hali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 4 z klasami sportowymi im. I. Szewińskiej. Do turnieju zgłosiło się sześć drużyn,  które w wyniku losowania podzielono na dwie  grupy.

  • Czytany: 759 razy