Inauguracja FUKSIAREK na plus

Inauguracja FUKSIAREK na plus

W środowe popołudnie zawodniczki FUKS BRIX PUŁTUSK rozpoczęły swój drugi ligowy sezon meczem wyjazdowym z ŁKS Łochów. Dobrze znany nam rywal dokonał w letnim okienku kilku zmian kadrowych i był jak zwykle niewygodnym przeciwnikiem na murawie, ale mecz rozstrzygnięty został na korzyść Pułtuszczanek. Dzięki charakterowi jaki pokazały Nasze dziewczyny zarówno pierwsza jak i druga połowa zakończyła się jedno bramkowym zwycięstwem, a końcowy wynik brzmi ŁKS Łochów 0:2 FUKS BRIX PUŁTUSK.

W poprzednim sezonie drużyna z Pułtuska zajęła 4 miejsce. Sezon 2017/2018 zapowiada się jeszcze ciekawiej, ponieważ ligową tabelę tworzy już dziesięć drużyn, a wśród nich rezerwy pierwszoligowców z Raszyna i MUKS Pragi oraz Ekstraligowej Czwórki Radom.
     Właśnie Radomianki pojawią się na płycie pułtuskiego MOSiRu w najbliższą niedzielę. W starciu z Naszymi Fuksiarami będziemy mogli więc oglądać nawet 12 zawodniczek z szerokiej 27 - osobowej kadry Ekstralidowej, wsparte zawodniczkami występującymi w Ekstralidze Juniorek Młodszych.
Początek meczu w niedzielę 3 września o godzinie 17:00 na płycie głównej stadionu MOSiR w Pułtusku.

Skomentuj

Na forum wpu24.pl publikuję opinie użytkowników portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji i dopiero po tym zostają udostępnione.
Bezwzględnie usuwane są wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje. Nie publikuję wpisów wulgarnych, zwalczam trollowanie. Nie toleruję spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami.
Zastrzegam sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.
Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej proszę zgłaszać na: biuro@wpu24.pl

Powrót na górę