Dobry start Fuksiarek

Dobry start Fuksiarek

Kobieca drużyna piłkarska FUKS BRIX PUŁTUSK grająca w IV lidze mazowieckiej udanie rozpoczęła sezon 2017/2018.

W pierwszej kolejce nasze dziewczyny pokonały na wyjeździe zwycięski ostatnio ŁKS Łochów 0:2, w drugiej podejmowały u siebie ekstraligowe piłkarki z Radomia i mimo, że przegraliśmy to spotkanie 0:3, to pułtuska drużyna skutecznie zatarła różnicę kilku klas i wyglądała w tym meczu bardzo dobrze na tle doświadczonego rywala.

W miniony weekend gościliśmy w Ostrówku. Czekał Nas mecz z przeciwnikiem, który w poprzednich dwóch kolejkach odniósł zwycięstwo i zremisował. FUKSIARY ponownie pokazały charakter, dyscyplinę taktyczną i coraz wyższe umiejętności piłkarskie. Chociaż wynik w tym spotkaniu mógł być wyższy, to cieszymy się ze zwycięstwa i z tego, że mamy tak wyrównaną kadrę. Mecz z LKS Ostrówek zakończył się Naszym zwycięstwem 0:2.

W kolejnym tygodniu ZAPRASZAMY KIBICÓW na dwa spotkania, które odbędą się przy ulicy Sportowej. W środę 13 września o godzinie 16:00 Pułtuszczanki wybiegną na boisko stadionu MOSiR, aby zmierzyć się w starciu Pucharu Polski z trzecioligową drużyną Mazovia Grodzisk Mazowiecki. Tydzień przygotowań zwieńczony będzie natomiast meczem ligowym z rezerwami pierwszoligowego KS Raszyn. Mecz czwartej kolejki IV ligi mazowieckiej odbędzie się w niedzielę 17 września o godzinie 17:00

Skomentuj

Na forum wpu24.pl publikuję opinie użytkowników portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji i dopiero po tym zostają udostępnione.
Bezwzględnie usuwane są wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje. Nie publikuję wpisów wulgarnych, zwalczam trollowanie. Nie toleruję spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami.
Zastrzegam sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.
Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej proszę zgłaszać na: biuro@wpu24.pl

Powrót na górę