FUKS BRIX PUŁTUSK podwójnie zwycięski

FUKS BRIX PUŁTUSK podwójnie zwycięski

Ostatni weekend był dla piłkarek FUKS niezwykle emocjonujący i radosny. Oba mecze nasze drużyny rozegrały w niedzielę.

W porannym meczu dopisała pogoda i mimo zapowiadanych opadów graliśmy w przyjemnych warunkach. Rywalem naszej drużyny były zawodniczki Młodych Orłów Pułtusk. Ligowe starcie pierwszych w historii kobiecych derbów miasta zakończyło się zwycięstwem Fuksiarek 3:0. Jest to bardzo miły akcent. Dziękujemy za mecz drużynie przeciwnej. Jesteśmy także dumni z kulturalnego i świadomego dopingu, który prowadzili rodzice z FUKS Pułtusk. Było to kibicowanie pozbawione agresji, presji wyniku i szukania problemów w każdym szczególe. Dzięki temu nasze dziewczyny czuły się komfortowo i w przeciągu całego spotkania mogły być skoncentrowane na grze i poprawie swoich umiejętności. Ogrom pracy wykonały też zawodniczki z seniorskiej drużyny Pana Jana Kaczmarczyka FUKS BRIX PUŁTUSK, które otoczyły podczas całego meczu opieką, wsparciem i radami nasze młode Fuksiarki.
    

Godzina 17:00 przyniosła kolejne piłkarskie emocje w kobiecym wydaniu. Tym razem zafundowane przez FUKS BRIX PUŁTUSK, czyli seniorską drużynę grającą w IV lidze mazowieckiej. Przeciwnikiem Pułtuszczanek była tego dnia drużyna KS Raszyn, którego pierwszy zespół występuje w 1 lidze. W odróżnieniu od poranka, wieczorne starcie miało to do siebie, że jednym z priorytetów był wynik sportowy. Pogoda postawiła przed drużynami trudne warunki i zawodniczkom przyszło momentami grać w strugach deszczu. Tak jak i rano, doping rozgrzewał też seniorki, a na trybunie pojawiły się młode zawodniczki FUKS wraz z rodzicami.
     Pułtusk otworzył wynik pięknym strzałem Karoliny Gryc, która tego dnia zagrała świetne zawody i po przerwie dołożyła drugą bramkę. Na przerwę schodziliśmy remisując 1:1. W drugich 40 minutach Pułtuszczanki strzelały na 2:1 i 3:1, natomiast w końcówce wkradła się lekka nerwowość, a wynik ostateczny to 3:2 dla Pułtuska. Radość przysłoniła chłód jakim poczęstował nas wrzesień, a kolejny tydzień solidnej pracy z pasją sprawił, że Pułtusk po czterech kolejkach zajmuje drugie miejsce w IV lidze. Kolejny raz dokonaliśmy kompletu zmian, a zawodniczki powoli wracają po kontuzjach i chorobach.
     Pozdrawiamy kibicujących w obu meczach i obiecujemy nadal dostarczać sportowe emocje związane z kobiecą piłką.

Fuks Brix

Skomentuj

Na forum wpu24.pl publikuję opinie użytkowników portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji i dopiero po tym zostają udostępnione.
Bezwzględnie usuwane są wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje. Nie publikuję wpisów wulgarnych, zwalczam trollowanie. Nie toleruję spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami.
Zastrzegam sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.
Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej proszę zgłaszać na: biuro@wpu24.pl

Powrót na górę