Zdarzenia

Policyjny tydzień

21.11.2017 r Pułtusk
22 letni mieszkaniec Pułtuska wykorzystując chwilową nieobecność pokrzywdzonej z parapetu pomieszczenia socjalnego budynku hurtowni zabrał w celu przywłaszczenia torebkę z zawartością portfela oraz dowodem osobistym, prawem jazdy, okularami optycznymi, dowodem rejestracyjnym i kluczykami od pojazdy – wszystko o wartości 700 złotych – na szkodę mieszkanki Pułtuska lat 55. Postępowanie prowadzi KPP Pułtusk.

  • Czytany: 1025 razy

Uwięzione cielę uwolnione z piwnicy

 W dniach 13.11.2017 r. – 19.11.2017 r. jednostki straży pożarnych z terenu powiatu pułtuskiego uczestniczyły w 5 zdarzeniach:

  • Czytany: 1914 razy

Dziecko poszkodowane na DW 618

Strażacy OSP Pniewo na dzisiejszą sobotę zaplanowali dzień gospodarczy. W jego trakcie, wczesnym popołudniem, zostali wezwani do wypadku na DW 618.

  • Czytany: 2436 razy

Oszustwo, włamania i przemoc domowa

28.10- Stawinoga- nieznany sprawca po wyłamaniu drzwi wejściowych do domku letniskowego dostał się do jego wnętrza, gdzie dokonał splądrowania pomieszczeń mieszkalnych. Chyba z uwagi na brak przedmiotów pozostających w jego zainteresowaniu nic z pomieszczeń nie zabrał. Wartość uszkodzonego mienia 150 zł. Postępowanie prowadzi KPP Pułtusk.

  • Czytany: 946 razy

UWAGA. Sprytna oszustka w Ciechanowie

W Ciechanowie, 85-latka straciła swoje oszczędności. Wpuściła do domu oszustkę, która podawała się za urzędniczkę. Funkcjonariusze zwracają się z apelem o rozwagę. Nie każdy kto dzwoni lub puka do drzwi ma uczciwe zamiary.

  • Czytany: 1288 razy

Dwukrotne potrącenie pieszych!

Wczoraj policjanci pułtuskiej drogówki dwukrotnie interweniowali w związku z potrąceniem pieszych. Policjanci apelują do wszystkich użytkowników ruchu o bezpieczne poruszanie się po drogach.

  • Czytany: 1328 razy