Dłużnik alimentacyjny stracił prawo jazdy

Dłużnik alimentacyjny stracił prawo jazdy

Policjanci zatrzymali 26 latka. Mężczyzna stracił uprawnienia do kierowania pojazdami bo zalegał z płatnościami alimentów.

Kontrola miała miejsce dziś rano. Policjanci prewencji zatrzymali kierującego Volkswagenem Transporterem mieszkańca Pułtuska. W trakcie wykonywanych przez funkcjonariuszy czynności, na jaw wyszło, że mężczyzna jest dłużnikiem alimentacyjnym. Na podstawie wydanej przez Starostę decyzji o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami, blankiet prawa jazdy 26- latka został zatrzymany. Za swoje zachowanie stanie przed Sądem.

2 komentarzy

 • andrzej
  andrzej sobota, 02, wrzesień 2017 15:26 Link do komentarza

  A jakim prawem jak ktoś ma dzieci nie płaci na nie, tylko musi płacić państwo czyli my wszyscy.

 • Xyz
  Xyz piątek, 01, wrzesień 2017 15:54 Link do komentarza

  Witam proszę napisać jakim prawem zostało zatrzymane temu chłopakowi prawo jazdy ? Od kiedy się zatrzymuje prawko za nie płacenie alimentów ?
  Bez prawie jak ch..j w tym Pułtusku.
  Nie pozdrawiam.

Skomentuj

Na forum wpu24.pl publikuję opinie użytkowników portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji i dopiero po tym zostają udostępnione.
Bezwzględnie usuwane są wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje. Nie publikuję wpisów wulgarnych, zwalczam trollowanie. Nie toleruję spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami.
Zastrzegam sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.
Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej proszę zgłaszać na: biuro@wpu24.pl

Powrót na górę