10 karnych mandatów

10 karnych mandatów

Policjanci pułtuskiej drogówki włączyli się do krajowych działań „PRĘDKOŚĆ”. Akcja trwała w niedzielę 3 września od 6:00 do 22:00.

Działania skierowane były w szczególności do tych kierowców, którzy rozwijali nadmierne prędkości, bardzo często niedostosowane do warunków panujących na drodze oraz do wszystkich uczestników ruchu drogowego, którzy nie stosowali się do obowiązujących przepisów w tym zakresie.

W akcji, która odbyła się 3 września, uczestniczyło 8 policjantów Ruchu Drogowego oraz dwóch pionu prewencji. Funkcjonariusze skontrolowali 20 pojazdów. Na 10 kierujących nałożyli mandaty karne. Powodem była jazda z nadmierną prędkością. Ponadto zachowanie jednego kierowcy skutkowało zatrzymaniem prawa jazdy. 29 latek, mieszkaniec gminy Jednorożec jechał 104 km/h w Głodowie- na odcinku, gdzie prędkość dopuszczalna wynosi 50 km/h.

Apelujemy o bezpieczną jazdę. Brawura, pośpiech, chęć zaimponowania innym to czynniki, które wpływają na zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Media

Skomentuj

Na forum wpu24.pl publikuję opinie użytkowników portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji i dopiero po tym zostają udostępnione.
Bezwzględnie usuwane są wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje. Nie publikuję wpisów wulgarnych, zwalczam trollowanie. Nie toleruję spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami.
Zastrzegam sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.
Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej proszę zgłaszać na: biuro@wpu24.pl

Powrót na górę