Piła i kosiarka w rękach złodzieja

Piła i kosiarka w rękach złodzieja

26.08.17- Pokrzywnica- NN* sprawca po uprzednim wyłamaniu drzwi wejściowych do domku letniskowego dostał się do jego wnętrza skąd skradł piłę spalinową o wartości 1000 zł na szkodę mieszkańca pow. pułtuskiego. Postępowanie prowadzi PP Pokrzywnica.

31.08.17- Pułtusk- NN sprawca po uprzednim wyłamaniu drzwi tarasowych do nowowybudowanego domu dostał się do środka i ukradł kosiarkę spalinową do trawy o wart. 1650 zł na szkodę 48 letniego mieszkańca Pułtuska. Postępowanie prowadzi KPP Pułtusk.

1.09.17- Pułtusk, AWP- 25 letni mieszkaniec Pułtuska kierował VW Transporterem po drodze publicznej pomimo wydanej decyzji Starosty o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami. Postępowanie prowadzi KPP Pułtusk.

1.09- Pułtusk- Prokurator Rejonowy w Pułtusku wobec 42 letniego mieszkańca Pułtuska , podejrzanego o czyn 207 kk zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego,  zakazu zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzonymi, nakazu opuszczenia lokalu zajmowanego wspólnie z pokrzywdzoną na okres trzech miesięcy.

* - NN non notus, „nieznany”

Media

Skomentuj

Na forum wpu24.pl publikuję opinie użytkowników portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji i dopiero po tym zostają udostępnione.
Bezwzględnie usuwane są wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje. Nie publikuję wpisów wulgarnych, zwalczam trollowanie. Nie toleruję spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami.
Zastrzegam sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.
Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej proszę zgłaszać na: biuro@wpu24.pl

Powrót na górę