93 trzeźwych kierowców

93 trzeźwych kierowców

Policjanci pułtuskiej drogówki prowadzili w poniedziałek działania „Trzeźwość w przewozie osób". Sprawdzali stan trzeźwości kierujących autobusami, busami, taksówkami i pojazdami nauki jazdy. W sumie skontrolowano 93 kierowców - wszyscy byli trzeźwi.

11 września funkcjonariusze pułtuskiej komendy prowadzili wzmożone działania ukierunkowane na ujawnianie nietrzeźwych uczestników ruchu drogowego, w szczególności wykonujących zarobkowy przewóz osób. Z akcji wzięli również udział Funkcjonariusze Inspekcji Transportu Drogowego. W efekcie działań „Trzeźwość w przewozie osób" mundurowi skontrolowali stan trzeźwości 93 kierowców w tym 23 kierowców busów i autobusów. Wszystkie osoby, które odpowiadały za bezpieczeństwo innych były trzeźwe.

Skomentuj

Na forum wpu24.pl publikuję opinie użytkowników portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji i dopiero po tym zostają udostępnione.
Bezwzględnie usuwane są wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje. Nie publikuję wpisów wulgarnych, zwalczam trollowanie. Nie toleruję spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami.
Zastrzegam sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.
Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej proszę zgłaszać na: biuro@wpu24.pl

Powrót na górę