Udane samobójstwo

Zdjęcie poglądowe Zdjęcie poglądowe

W dniach 26.06.2017 r. – 02.07.2017 r. jednostki straży pożarnych z terenu powiatu pułtuskiego uczestniczyły w 46 zdarzeniach:

26 czerwiec
Jeden zastęp z JRG Pułtusk (4 strażaków) usunął plamę oleju z drogi krajowej nr 61 w Pułtusku ul. Daszyńskiego.
Dwa zastępy z JRG Pułtusk (7 ratowników) i dwa zastępy z OSP Pniewo i Drwały (10 ratowników) usunęły skutki wypadku drogowego w miejscowości Stawinoga gm. Zatory. W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba. Przypuszczalną przyczyną zdarzenia było niezachowanie bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
Trzy zastępy z JRG Pułtusk (8 ratowników) ugasiło pożar śmieci w Pułtusku ul. 3 Maja.

27 czerwiec
Dwa zastępy z JRG Pułtusk (5 strażaków) zostały zadysponowane do zdarzenia, w którym mężczyzna stał na dachu budynku wielorodzinnego grożąc, że skoczy. Po zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i rozstawieniu skokochronu mężczyzna zszedł z dachu na klatkę schodową. Mężczyznę sprowadzono i przekazano przybyłym na miejsce służbom Policji i ZRM.

28 czerwiec
Jeden zastęp z JRG Pułtusk (4 ratowników) pomógł Policji w otwarciu drzwi do mieszkania w Pułtusku ul. Wojska Polskiego.
Jeden zastęp z OSP Świercze (4 ratowników) usunął gniazdo szerszeni z poddasza budynku jednorodzinnego w miejscowości Ostrzeniewo gm. Świercze.

29 czerwiec
Trzy zastępy z JRG Pułtusk usunęły skutki awarii gazowej w Pułtusku ul. Staszica. Przypuszczalną przyczyną zdarzenia było uszkodzenie instalacji gazowej przez właściciela.
Jeden zastęp z OSP Świercze ugasił pożar pojedynczego drzewa w miejscowości Sulkowo gm. Świercze.

30 czerwiec
Dwa zastępy z JRG Pułtusk (7 ratowników) i dwa zastępy z OSP Obryte (6 ratowników) usunęły skutki wypadku drogowego w miejscowości Obryte gm. Obryte. W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba. Przypuszczalna przyczyna zdarzenia – nieustalona, dochodzenie prowadzi KP Policji w Pułtusku.

01 lipiec
Dwa zastępy z OSP Pniewo i Obryte (12 ratowników) ugasiło pożar śmieci w miejscowości Szygówek gm. Pułtusk.

02 lipiec
Jeden zastęp z JRG Pułtusk (4 ratowników) pomógł Policji w otwarciu drzwi do mieszkania w Pułtusku ul. Wojska Polskiego.
Dwa zastęp z JRG Pułtusk (8 ratowników) usunęły skutki wypadku dwóch samochodów osobowych w Pułtusku Al. Tysiąclecia. Odnotowano dwie osoby poszkodowane. Przypuszczalną przyczyną zdarzenia było wymuszenie pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu.
Trzy zasępy z JRG Pułtusk (8 ratowników) zostało zadysponowanych do pożaru Hotelu Milord. Po dojeździe zastępów na miejsce zdarzenia okazało się, że jest to alarm fałszywy.
Jeden zastęp Z OSP Pokrzywnica (6 ratowników) usunęło gniazda os z garażu w miejscowości Piskornia gm. Pokrzywnica.
Dwa zastępy z JRG Pułtusk ( 8 ratowników) zostały zadysponowane do próby samobójczej mężczyzny w miejscowości Płocochowo gm. Pułtusk. Niestety po około 30 minutowej reanimacji lekarz stwierdził zgon mężczyzny.
Ponadto w analizowanym okresie jednostki straży pożarnej z terenu powiatu pułtuskiego 31-krotnie dysponowane były do usuwania skutków silnych wiatrów
i gwałtownych opadów atmosferycznych .

Skomentuj

Na forum wpu24.pl publikuję opinie użytkowników portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji i dopiero po tym zostają udostępnione.
Bezwzględnie usuwane są wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje. Nie publikuję wpisów wulgarnych, zwalczam trollowanie. Nie toleruję spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami.
Zastrzegam sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.
Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej proszę zgłaszać na: biuro@wpu24.pl

Powrót na górę