Składowisko na obrzeżach miasta

Składowisko na obrzeżach miasta

Warszawska firma Investo Pl sp z.o.o planuje utworzyć w Pułtusku, przy ul. Wojska Polskiego 52a Punkt zbierania odpadów oraz Stację Demontażu Pojazdów wycofanych z eksploatacji. Firma, działająca od stycznia br. jako swoją specjalizację podaje tego typu działalność, czyli zbieranie odpadów innych niż niebezpieczne: zbieranie stałych odpadów (śmieci), takich jak: odpady pochodzące z gospodarstw domowych lub odpady przemysłowe z pojemników na odpady,kontenerów itp., które mogą zawierać różne materiały nadające się do odzysku, zbieranie surowców wtórnych, zbieranie odpadów z koszy na śmieci w miejscach publicznych, zbieranie odpadów pochodzących z budowy lub rozbiórki, zbieranie i usuwanie resztek typu zarośla, krzewy, gruz, tłuczeń, zbieranie odpadów z produkcji zakładów tekstylnych.

Skomentuj

Na forum wpu24.pl publikuję opinie użytkowników portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji i dopiero po tym zostają udostępnione.
Bezwzględnie usuwane są wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje. Nie publikuję wpisów wulgarnych, zwalczam trollowanie. Nie toleruję spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami.
Zastrzegam sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.
Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej proszę zgłaszać na: biuro@wpu24.pl

Powrót na górę