Sukces Aleksandry Wnorowskiej

Sukces Aleksandry Wnorowskiej

Aleksandra Wnorowska, pułtuszczanka, utalentowana inżynier architekt krajobrazu i studentka SGGW, a na co dzień pracownica naszego Urzędu Miejskiego, osiągnęła sukces zawodowy, dobrze wróżący jej karierze i rozwojowi miasta.

A sukces to zespołowe zwycięstwo w konkursie architektoniczno-urbanistycznym na opracowanie koncepcji zagospodarowania terenów leśnych w Pelplinie, o których burmistrz tego miasta, Patryk Demski pisze: wygrała wspólna oferta architektów z Żywca, Dąbrowy Górniczej i Pułtuska. "Nasza" Ola z kolegami pokonała 7 innych teamów wygrywając nagrodę główną w wysokości 5000 zł. Warto podkreślić, że startujący w konkursie mieli zaledwie 2 miesiące na przedstawienie swojej koncepcji, która spodobała się też mieszkańcom, bowiem ich głosowanie dodawało 10 pkt regulaminowych.

 

Skomentuj

Na forum wpu24.pl publikuję opinie użytkowników portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji i dopiero po tym zostają udostępnione.
Bezwzględnie usuwane są wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje. Nie publikuję wpisów wulgarnych, zwalczam trollowanie. Nie toleruję spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami.
Zastrzegam sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.
Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej proszę zgłaszać na: biuro@wpu24.pl

Powrót na górę