Zmiany kadrowe w spółkach

Zmiany kadrowe w spółkach

W dniu dzisiejszym (25 kwietnia 2017 r.) podczas zapowiedzianego wcześniej  spotkania  z pracownikami Pułtuskiego Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych Spółki z o.o. burmistrz Krzysztof Nuszkiewicz poinformował, że stanowisko prezesa PPUK obejmuje Sławomir Bloch.

Stanowisko wiceprezesa pozostaje nieobsadzone. Dotychczasowy prezes PPUK Sławomir Wyrzykowski obejmie od jutra stanowisko wicedyrektora Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Pułtusku. Burmistrz z uznaniem wypowiadał się o wykonywaniu obowiązków pracowniczych przez Sławomira Wyrzykowskiego oraz Sławomira Blocha - obu panom złożył gratulacje i życzenia dalszej owocnej pracy. Wicedyrektor PEC Tadeusz Lewandowski z dniem 26 kwietnia br. odejdzie na emeryturę. Podczas spotkania burmistrz Krzysztof Nuszkiewicz rozmawiał z pracownikami PPUK o sytuacji ekonomicznej spółki i potrzebie jej dokapitalizowania, zakupie nowoczesnego sprzętu technicznego, organizacji pracy, wynagrodzeniach itp. Burmistrz podkreślił, że szykuje się dużo pracy dla spółki w związku z rozpoczęciem realizacji zaplanowanych licznych inwestycji w mieście. Zaapelował też, aby pracownicy zwracali uwagę na brak poszanowania ich pracy i natychmiast zgłaszali Policji i Straży Miejskiej zauważone przypadki wandalizmu i zaśmiecania miasta i gminy Pułtusk.
                           

Skomentuj

Na forum wpu24.pl publikuję opinie użytkowników portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji i dopiero po tym zostają udostępnione.
Bezwzględnie usuwane są wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje. Nie publikuję wpisów wulgarnych, zwalczam trollowanie. Nie toleruję spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami.
Zastrzegam sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.
Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej proszę zgłaszać na: biuro@wpu24.pl

Powrót na górę
reklama