Brak naszej obwodnicy w PBDK

Brak naszej obwodnicy w PBDK

12 lipca Rada Ministrów przyjęła przedłożoną przez Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa aktualizację Programu Budowy Dróg Krajowych na lata 2014-2023 (z perspektywą do 2025 r.). Zmieniony dokument dokonuje priorytetyzacji drogowych zadań inwestycyjnych, z uwzględnieniem nowego limitu dostępnego na inwestycje realizowane na sieci dróg krajowych.
W Programie nie znalazła się budowa naszej obwodnicy (jest natomiast -chyba- obwodnica Ostrołęki), ale znalazł się tam zapis, iż: "wraz z oszczędnościami uzyskiwanymi podczas rozstrzygania postępowań przetargowych, na listę będą trafiać kolejne zadania".

Pełna informacja źródłowa

4 komentarzy

 • Jarosław Kopeć
  Jarosław Kopeć piątek, 21, lipiec 2017 16:02 Link do komentarza

  Henryk Kowalczyk: Serdecznie zapraszam... (informacja usunięta na wniosek Biura Poselskiego ministra)

 • monter
  monter czwartek, 20, lipiec 2017 13:50 Link do komentarza

  Właściwie to jeśli nie ma finansowania obwodnicy można przyjąć obietnice "przywrócenia prac nad obwodnicą" jako kiełbaskę wyborczą. Na mapie wyraźnie są zaznaczone, kolorem niebieskim, odcinki w przygotowaniu. Nie ma tam obwodnicy Pułtuska!!! Wybory samorządowe już w przyszłym roku! Nie jestem zwolennikiem tej czy innej partii lecz obietnic polityków słyszałem wiele. Szkoda byłoby zaprzepaścić szansę budowy obwodnicy w perspektywie do 2025 roku. Proszę sobie wyobrazić poruszanie się po mieście oraz przejazd przez Pułtusk po tym roku. Dużym zainteresowaniem, w przerwie dojazdu w kierunku północnym, będą zapewne sklepy zlokalizowane na terenie dworca PKS.

 • Yarko
  Yarko czwartek, 20, lipiec 2017 10:17 Link do komentarza

  Panu Kowalczykowi ,jak i innym " gadającym głowom"dziękujemy .To było do przewidzenia,że to jedna wielka ściema ,obłuda i hipokryzja !!!

 • Jarosław Kopeć
  Jarosław Kopeć środa, 19, lipiec 2017 22:00 Link do komentarza

  "monterowi" dziękuję za podpowiedź

Skomentuj

Na forum wpu24.pl publikuję opinie użytkowników portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji i dopiero po tym zostają udostępnione.
Bezwzględnie usuwane są wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje. Nie publikuję wpisów wulgarnych, zwalczam trollowanie. Nie toleruję spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami.
Zastrzegam sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.
Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej proszę zgłaszać na: biuro@wpu24.pl

Powrót na górę