Czas podziękowań za policyjny wysiłek

Awans na wyżśzy stopień otrzymała m.in. rzecznik prasowa KPP, obecnie, sierżant sztabowa Milena Kopczyńska Awans na wyżśzy stopień otrzymała m.in. rzecznik prasowa KPP, obecnie, sierżant sztabowa Milena Kopczyńska

W ubiegłym roku pułtuscy policjanci wszczęli 945 dochodzeń i śledztw, wykrywając 74,9% sprawców. Prowadzono także 100 postępowań związanych z przestępstwami gospodarczymi, a "drogówka" odnotowała 453 kolizje drogowe i 55 wypadków, w tym 8 ze skutkiem śmiertelnym.

Dodajmy do tego ponad 7 tysięcy wykroczeń drogowych, zatrzymanie 230 praw jazdy, walkę z patologiami społecznymi, narkomanią i coraz częściej - cyberprzestępczością, aby zrozumieć ogrom pracy wykonywanej przez nieco ponad 100 funkcjonariuszy pułtuskiej policji, który w poniedziałek 24 lipca, w Domu Polonii obchodzili swoje święto. Oczywiście najlepsi i najstarsi otrzymali stosowne awanse na wyższe stopnie, medale i odznaczenia oraz nagrody i wyróżnienia. W sumie awanse na wyższe stopnie otrzymało aż 32 funkcjonariuszy, w tym 8. kobiet. Nagrody i podziękowania wręczyli "swoim" policjantom i policjantkom przedstawiciele samorządów lokalnych.
25 lipca to data utworzenia przedwojennej Policji Państwowej, która rozpoczęła swoje funkcjonowanie w 1919 roku, a dziś nasi policjanci kontynuują tę państwowotwórczą tradycję.

Podsumowanie pracy policjantów w 2016 roku

Lista awansowanych

Media

Skomentuj

Na forum wpu24.pl publikuję opinie użytkowników portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji i dopiero po tym zostają udostępnione.
Bezwzględnie usuwane są wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje. Nie publikuję wpisów wulgarnych, zwalczam trollowanie. Nie toleruję spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami.
Zastrzegam sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.
Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej proszę zgłaszać na: biuro@wpu24.pl

Powrót na górę