Internet jest wszędzie

Internet jest wszędzie

Jeszcze niedawno szybki internet był luksusem, dziś to standardowe narzędzie komunikacji, pracy i rozrywki. W XXI wieku dostęp do sieci chcemy mieć wszędzie. Wybrać możemy  internet radiowy, który działa dobrze w sprzyjających warunkach atmosferycznych, podobnie zresztą jak internet mobilny. Możemy również korzystać z rozwiązań świadczonych za pomocą sieci miedzianej – choć i ta technologia ma swoje ograniczenia. Z uwagi na coraz większe zapotrzebowania na szybki i stabilny dostęp do sieci wykorzystywany przez coraz więcej urządzeń w każdym domu,  Orange Polska inwestuje w infrastrukturę światłowodową, teraz także buduje ją w Pułtusku.

Czym jest Internet światłowodowy?

Technologia światłowodowa to obecnie najlepsze rozwiązanie dla osób, które dużo korzystają z Internetu – oglądają filmy w sieci, grają w gry sieciowe (ping 1-2ms), są aktywni w mediach społecznościowych. Światłowód wyróżnia się nieograniczoną prędkością przesyłu danych oraz niezawodnością i odpornością na zakłócenia. Łącza światłowodowe gwarantują wysoką jakość transferu nawet przy dużym obciążeniu, gdy wielu użytkowników korzysta z wielu usług w tym samym czasie. Sygnał światłowodowy można przesyłać bez problemów na odległości setek kilometrów. Obecnie Orange Polska w tej technologii świadczy dostęp do internetu o prędkości do 100 i 300 Mb/s . Operator oferuje też  pakiet zawierający dodatkowo telewizję w najwyższej jakości (4K, z bardzo szerokim wyborem kanałów, multiroomem z możliwością połączenia za pomocą wi-fi), telefon stacjonarny i komórkowy. Firma prowadzi też  prace nad zwiększeniem prędkości dostarczanego internetu w technologii światłowodowej. Obecnie testowana jest prędkość nawet do 1Gb/s.

Dla mieszkańców, firm i developerów. Orange Polska inwestuje w światłowody niemal w całym mieście, przede wszystkim  na osiedlach mieszkaniowych. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie aby ze światłowodu korzystały także firmy. Jeśli siedziba firmy mieści się w dzielnicy, w której są prowadzone  inwestycje, to oczywiście podmiot gospodarczy może również skorzystać z superszybkiego Internetu. Operator współpracuje z developerami. którzy  chcą wyposażyć budowane przez siebie mieszkania w super szybką sieć internetową. W swojej ofercie ma bogatą gamę produktów telekomunikacyjnych – telefonów komórkowych, tabletów, i niezbędnych akcesoriów m.in. powerbanków. Oprócz usług telekomunikacyjnych – telefonii stacjonarnej i moblinej , superszybkiego internetu, telewizji – można  również zakupić najtańszą na rynku energię elektryczną (Orange Energia) oraz usługi bankowe (Orange Finanse), ponadto Klienci korzystający z kilku usług operatora mogą liczyć na rabaty.

Szczegóły dotyczące inwestycji a także oferty operatora poznamy w salonie Orange, możemy w nim poza tym załatwić wszelkie sprawy związane z usługami telekomunikacyjnymi. Otrzymamy kompleksową ofertę dopasowaną do potrzeb. Po więcej informacji Mieszkańców Pultuska zapraszamy do salonu Orange przy ul. Świętojańskiej 17b - mówi  Anna Drążek menedżer sprzedaży w Orange odpowiedzialny za Pułtusk.

Skomentuj

Na forum wpu24.pl publikuję opinie użytkowników portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji i dopiero po tym zostają udostępnione.
Bezwzględnie usuwane są wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje. Nie publikuję wpisów wulgarnych, zwalczam trollowanie. Nie toleruję spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami.
Zastrzegam sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.
Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej proszę zgłaszać na: biuro@wpu24.pl

Powrót na górę