Warto zajrzeć na plażę

Warto zajrzeć na plażę

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji informuje, że kąpielisko nad Narwią będzie funkcjonowało od soboty 23 czerwca do niedzieli 2 września br., codziennie w godz.: 11:00-19:00.

W tych godzinach nadzór ratowniczy nad kąpieliskiem sprawować będzie Pułtuskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe.

W ramach przygotowania do sezonu letniego na terenie kąpieliska wykonano następujące prace: porządkowanie terenu, uzupełnienie piasku plażowego, koszenie trawy, wycinanie krzaków, rozstawienie regulaminów i tablic informacyjnych, ustawienie przebieralni i toalet, a także przygotowanie kąpieliska na wodzie.

W tegoroczne wakacje na plażowiczów będą czekaćparasole trzcinowe i drewniane leżaki. Zakupiony w ubiegłym roku przez Gminę Pułtusk pomost pływający zostanie rozbudowany o nowe elementy. Podest ułatwiający dojście do plaży poprowadzi Państwa aż do samej wody. Najmłodszym plażowiczom proponujemy bezpieczną kąpiel w wygrodzonym brodziku i dla urozmaicenia letniego wypoczynku mini zjeżdżalnię w kształcie słonia.

Na zwolenników aktywnego wypoczynku czekają ogólnodostępne boiska do gry                            w siatkówkę plażową, plażową piłkę nożną, boisko do siatkówki wodnej i zestaw do koszykówki. MOSiR przygotował ofertę zajęć sportowo-rekreacyjnych w scenerii pułtuskiej plaży. Zapraszamy  do udziału w wakacyjnych turniejach, które będziemy organizować na terenie kąpieliska. W miejscu letniego wypoczynku pułtuszczan kolejny raz pojawią się animatorzy zajęć sportowo-rekreacyjnych, którzy pomogą w organizacji aktywnego wypoczynku rodzinom z dziećmi, grupom przyjaciół i kolonistów. Wakacyjna oferta MOSiR pojawi wkrótce na stronie internetowej: www.mosir.pultusk.pl. Na terenie kąpieliska funkcjonować będzie punkt gastronomiczny.

 

Zapraszamy do wakacyjnego wypoczynku na pułtuskiej plaży nad Narwią.

MOSiR

Powrót na górę