Edukacja

Certyfikowany kurs barista/kiper

Pracownia obsługi gości w Zespole Szkół im. Bolesława Prusa  zmieniła się w "dobrą kawiarnię", a działo się to za sprawą prowadzonego kursu baristycznego.

ETI POLAM dla Ruszkowiaków

13 marca br. w Zespole odbyło się spotkanie, w którym uczestniczyli przedstawiciele firmy – Iwona Pacławska oraz Adam Knochowski oraz dyrektor szkoły – Jarosław Druchniak, wicedyrektor – Luiza Truchel i nauczyciel – Adam Byszewski.

Profesjonalna pracownia w Prusie

W Zespole Szkół im. Bolesława Prusa od marca 2018 działa nowoczesna pracownia projektowania fryzur, której doposażenie zostało dofinansowane z projektu Staż i praktyka atutem przyszłego pracownika w ramach EFS.

Uczniom zrobili Salę Zabaw

Przy wsparciu rodziców i Banku Spółdzielczego w Szkole Podstawowej nr 1 wykonano i wyposażono salę zabaw dla njmłodszych uczniów

Lekcja w Urzędzie Skarbowym

12 marca uczniowie Zespołu Szkół im. B. Prusa z klasy I - zawód technik żywienia i usług gastronomicznych oraz klasy II - zawód technik organizacji reklamy, wraz z opiekunem p. Grażyną Sitek – nauczycielem przedmiotów ekonomicznych, wzięli udział w spotkaniu z Panią Moniką Trawińską - Kierownikiem  Referatu Obsługi Bezpośredniej  Urzędu Skarbowego w Pułtusku.

Wizyta studyjna w Prusie

Zespół Szkół im. B. Prusa od lat współpracuje z Centrum Międzynarodowej Wymiany Młodzieży i Wolontariatu w zakresie edukacji międzykulturowej i propagowania uczenia się przez całe życie.

Maks Matematyczny

8 marca br. w Zespole Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku odbyła się V edycja konkursu Maks Matematyczny, mającego na celu rozwój umiejętności logicznego myślenia.

Ruszkowiacy na Targach

III Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Opakowań to branżowe specjalistyczne wydarzenie odbywające się w Ptak Warsaw Expo, Największym Centrum Targowo – Kongresowym w Europie Środkowej.

Subskrybuj to źródło RSS