Edukacja

IV Festyn Zdrowia

11 majaw Zespole Szkół im. B. Prusa odbył się IV Festyn Zdrowia, pod hasłem Kasze w diecie Polaków.

Interaktywne dofinansowanie

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. K. Potockiej oraz Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Gzy otrzymały po 14 tys. złotych dofinansowania

Dzieci edukują najlepiej

„Na ratunek planecie" to hasło przewodnie pikniku ekologicznego zorganizowanego przez Ministerstwo Środowiska w ostatnią sobotę w Pułtusku.

Wodniacy bez dofinansowania

Pułtuski Klub Wodniaków  nie otrzyma w tym roku dofinansowania do letniego wypoczynku dzieci.

Kurs w Warszawskiej Szkole Fotografii

Uczniowie Zespołu Szkół im. B. Prusa kształcący się w zawodzie technik organizacji reklamy, początek długiego weekendu postanowili spędzić w szkole, uczestnicząc w bezpłatnym kursie podstaw fotografii.

HIT. Nowa pracownia w Prusie

W Zespole Szkół im. Bolesława Prusa  uczniowie kształcący się w zawodzie Technik usług fryzjerskich uczą się zawodu w nowo powstałej pracowni usług fryzjerskich.

Po wyprawkę szkolną można się zgłaszać od lipca

Wraz z końcem roku szkolnego rozpoczną się przygotowania do kolejnego etapu edukacji. Jest to również dla rodziców dzieci w wieku szkolnym czas na planowanie zakupów dla swoich pociech. W tym roku wyprawka szkolna może być „lżejsza finansowo”.  - Wystarczy, by rodzice dzieci w wieku szkolnym złożyli odpowiedni wniosek w ramach rządowego programu „Dobry start”. Mogą liczyć na wsparcie kwotą 300 zł na każde uczące się dziecko do 18 roku życia – tłumaczy Krzysztof Bieńkowski, Kierownik Delegatury Urzędu Wojewódzkiego w Ciechanowie.

Mundurowi odkryli karty

Liceum Centrum Naukowo - Biznesowego Feniks zaprosiło gimnazjalistów, ale też i przedszkolaków, na swój Dzień Otwarty.

Subskrybuj to źródło RSS