Wdpo burmistrz ogłosiła konkurs na dyrektorów

Wdpo burmistrz ogłosiła konkurs na dyrektorów

Nieco ponad dwa tygodnie mają kandydaci na dyrektorów trzech pułtuskich szkół podstawowych na zgłoszenie swoich kandydatur


Wyznaczona do pełnienia obowiązków (wdpo) burmistrz ogłosiła konkursy od razu na 3 stanowiska dyrektorskie: Zespołu Szkół Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi, Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 z Odziałami Integracyjnymi raz Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 4 z klasami sportowymi. Oprócz wymogów ustawowych kandydaci(-tki) muszą przedstawić m.in. koncepcję funkcjonowania i rozwoju placówek. Dyrektorów wyłoni komisja powołana przez burmistrz.

Konkursy nie są wydarzeniem nagłym, a wynikają z czasu obecnie sprawowanej kadencji i wynikają z ustawy Prawo oświatowe.

Skomentuj

Na forum wpu24.pl publikuję opinie użytkowników portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji i dopiero po tym zostają udostępnione.
Bezwzględnie usuwane są wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje. Nie publikuję wpisów wulgarnych, zwalczam trollowanie. Nie toleruję spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami.
Zastrzegam sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.
Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej proszę zgłaszać na: biuro@wpu24.pl

Powrót na górę