Wizyta studyjna w Prusie

Wizyta studyjna w Prusie

Zespół Szkół im. B. Prusa od lat współpracuje z Centrum Międzynarodowej Wymiany Młodzieży i Wolontariatu w zakresie edukacji międzykulturowej i propagowania uczenia się przez całe życie.

Współpraca ta daje możliwości zdobywania wiedzy i umiejętności nie tylko zawodowych, poprzez wyjazdy na staże, stypendia, wizyty studyjne. W murach naszej szkoły gościliśmy grupę nauczycieli będących na wizycie studyjnej w Pułtusku. Wśród gości były przedstawicielki Słowacji, Szwecji i Bułgarii. Pani Wicedyrektor Anna Balcerowska przybliżyła specyfikę kształcenia zawodowego w naszej szkole, przedstawiła działania jakie szkoła podejmuje oraz zapoznała z bazą dydaktyczną do nauki zawodu. Uczennice kl. III Tż poczęstowały Panie kawą i typowo polskim ciastem - szarlotką.


                    Kierownik Szkolenia Praktycznego

Galeria

Skomentuj

Na forum wpu24.pl publikuję opinie użytkowników portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji i dopiero po tym zostają udostępnione.
Bezwzględnie usuwane są wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje. Nie publikuję wpisów wulgarnych, zwalczam trollowanie. Nie toleruję spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami.
Zastrzegam sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.
Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej proszę zgłaszać na: biuro@wpu24.pl

Powrót na górę