Wizyta studyjna w Prusie

Wizyta studyjna w Prusie

Zespół Szkół im. B. Prusa od lat współpracuje z Centrum Międzynarodowej Wymiany Młodzieży i Wolontariatu w zakresie edukacji międzykulturowej i propagowania uczenia się przez całe życie.

Współpraca ta daje możliwości zdobywania wiedzy i umiejętności nie tylko zawodowych, poprzez wyjazdy na staże, stypendia, wizyty studyjne. W murach naszej szkoły gościliśmy grupę nauczycieli będących na wizycie studyjnej w Pułtusku. Wśród gości były przedstawicielki Słowacji, Szwecji i Bułgarii. Pani Wicedyrektor Anna Balcerowska przybliżyła specyfikę kształcenia zawodowego w naszej szkole, przedstawiła działania jakie szkoła podejmuje oraz zapoznała z bazą dydaktyczną do nauki zawodu. Uczennice kl. III Tż poczęstowały Panie kawą i typowo polskim ciastem - szarlotką.


                    Kierownik Szkolenia Praktycznego

Galeria

Powrót na górę