Interaktywne dofinansowanie

Interaktywne dofinansowanie

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. K. Potockiej oraz Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Gzy otrzymały po 14 tys. złotych dofinansowania

Pieniądze od Mazowieckiego Kuratora Oświaty zostaną wydane na udzielenie wsparcia finansowego w ramach rządowego programu "Aktywna tablica".
„Aktywna tablica” to program rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych na lata 2017-2019. W ramach programu każda szkoła podstawowa w Polsce może zakupić:
- tablicę interaktywną
- monitor interaktywny
- projektor
- nagłośnienie


Wchodzące 25 maja 2018 w życie przepisy Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych nakładają m.in. na administratorów stron internetowych nowe obostrzenia - wśród nich nakaz, aby każdy komentujący wyraził zgodę na przetwarzanie jego danych (adres e-mail, nick, imię itp). Podobnie rzecz się ma z tzw. newsletterami. W związku z tym informuję, że od tego dnia, na portalu WPU24.pl nie gromadzę żadnych danych osobowych dotychczas gromadzonych automatycznie poprzez tzw. formularz kontaktowy, możliwość logowania, system komentarzy.
Od dnia 25 maja br. obecny system komentarzy zostanie zastąpiony przez system Facebook Comments.


 

Powrót na górę