Edukacja

Tradycyjne serowarstwo regionalne

Uczniowie Zespołu Szkół im. B. Prusa uczestniczą w niezwykle ciekawych warsztatach promujących lokalnych producentów żywności. Każdy uczestnik warsztatów może dowiedzieć się, jakie cechy wyrobu świadczą o wysokiej jakości i jakie czynniki mogą obniżyć jakość produktów.

  • Czytany: 432 razy

Nagroda dla Ruszkowiaków

15 lutego br. w firmie QUAD GRAPHICS w Wyszkowie odbył się finał konkursu „What’s up Quad?”, polegającego na kreatywnym pokazaniu przedsiębiorstwa poligraficznego z perspektywy młodych ludzi. Wśród nagrodzonych projektów znalazł się film nagrany i zmontowany przez uczniów Zespołu Szkół Zawodowych im. J. Ruszkowskiego.

  • Czytany: 352 razy

Wybudują nowy żłobek

Gmina Pułtusk stara się o dofinansowanie na budowę kolejnego żłobka.

  • Czytany: 850 razy

Laureaci „Geo-Planety” z Prusa

24 listopada 2017 r. Zespół Szkół im. B. Prusa po raz pierwszy przystąpił do Ogólnopolskiego Konkursu Geograficznego „Geo-Planeta”.

  • Czytany: 430 razy

Bóg -Honor- Ojczyzna

7 lutego odbyła się wycieczka kl. II WZA do Domu Polonii w Pułtusku. Uczniowie zwiedzili tam wystawę pt. "Bóg -Honor- Ojczyzna", która jest obecnie prezentowana w Galerii Zamkowej i mogli wraz z wychowawczynią panią Barbarą Smutkiewicz podziwiać obrazy o tematyce patriotycznej autorstwa artystów z Kresów.

  • Czytany: 124 razy

Teorię sprawdzili w praktyce

W środę 6 lutego w Zespole Szkół im. B. Prusa odbyły się zajęcia z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej, przeprowadzone przez ratownika medycznego pana Pawła Mierzejewskiego.

  • Czytany: 297 razy

BHP w praktyce

Uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych im. J. Ruszkowskiego w Pułtusku uczestniczyli w warsztatach szkoleniowych, dotyczących zagadnień BHP.

  • Czytany: 1212 razy
Subskrybuj to źródło RSS