Filmowa historia sprzed 26 lat

Filmowa historia sprzed 26 lat

Pan Janusz Pawlak, menadżer sportu w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji, "odkrył" w swoim domowym archiwum przepiękny cykl filmów z przełomu lat 90 ubiegłego wieku.

Wówczas pan Janusz realizował się jako instruktor tańca - towarzyskiego i ludowego. I stąd filmy, uwieczniające dorobek jego podopiecznych. Film prezentowany poniżej -wedle pamięci p. Pawlaka - został nagrany 3 maja 1992 roku na błoniach Domu Polonii. A tańczą ówcześni uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4, którzy trzy miesiące wcześniej po raz pierwszy weszły na taneczne parkiety.

(Wkrótce kolejny film, Ciechanowska Kupalnocka z 1998 roku podczas której wystąpili popławianie ze Szkoły Podstawowej nr 3, tańczący w LZA Serock).

Media

1 komentarz

  •  Łukasz
    Łukasz środa, 07, luty 2018 17:40 Link do komentarza

    Hmm. Towarzyski oczywiście uczniowie szkoły podstawowej nr 4, ale zespół ludowy, to uczniowie 1 m.in. Ja, 2 gdzie właściwie powstał ten zespół i 4 :) No i popławianie nie chodzili do 3 :)

Skomentuj

Na forum wpu24.pl publikuję opinie użytkowników portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji i dopiero po tym zostają udostępnione.
Bezwzględnie usuwane są wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje. Nie publikuję wpisów wulgarnych, zwalczam trollowanie. Nie toleruję spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami.
Zastrzegam sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.
Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej proszę zgłaszać na: biuro@wpu24.pl

Powrót na górę