Szukać odbiorców i budować publiczność

Szukać odbiorców i budować publiczność

Już 11 stycznia Teatr Mazowiecki zagości na scenie kina Narew. To pierwszy z 5. zaplanowanych spektakli.

Pod kierownictwem Teatru Mazowieckiego w lutym 2015 roku została powołana sieć partnerskich scen na Mazowszu. Jej ideą jest wyjście ze sztuką teatralną poza centra wielkomiejskie i przekonanie, że właśnie tam, i przy pomocy lokalnych partnerów, należy szukać odbiorców i budować publiczność. Podstawową korzyścią projektu jest stała i regularna prezentacja wartościowych i wysokiej jakości przedstawień teatralnych na Mazowszu, w miejscowościach, w których nie ma teatru jako takiego. W repertuarze sieci znajdą się przedstawienia wyprodukowane przez Teatr Mazowiecki oraz starannie wybrane spośród tytułów gościnnych.

Projekt, początkowo swym zasięgiem obejmujący kilka miejscowości Mazowsza, bardzo szybko się rozwija i przynosi coraz lepsze efekty. W tym roku, po raz pierwszy Teatr zagości w Pułtusku.
Inauguracja pierwszego spektaklu, z cyklu 5 zaplanowanych w tym roku, nastąpi już 11 stycznia w kinie Narew.

Cena biletu to 35zł, ale można kupić również karnet na wszystkie 5 spektakli - koszt 150 zł. A 11 stycznia zobaczymy sztukę "Przyszedł mężczyzna do kobiety":
 Nie ma bardziej uniwersalnego i zarazem banalnego tematu niż miłość, lecz chociaż wszystkie historie miłosne wydają się podobne, każda z nich jest inna.
W sztuce Złotnikowa poznajemy historię Diny i Wiktora – zwykłą a zarazem niezwykłą, komiczną i dramatyczną, zabawną i smutną… jak samo życie. Oboje po przejściach i z przeszłością, oboje samotni, rozżaleni i spragnieni ciepła, bliskości oraz szczęścia u boku innej osoby. Pozornie inni, niepasujący do siebie, ale jakże podobni w poszukiwaniu prawdziwego uczucia. Czy im się uda? Czy przypadkowa znajomość przerodzi się w coś więcej a jedno spotkanie będzie początkiem nowego, prawdziwego związku? Sztuka nie daje oczywistych odpowiedzi, ale niesie nadzieję i pozostawia nas z wiarą, że na miłość nigdy nie jest za późno.
Występują: Anna Wojton, Waldemar Obłoza.

Więcej w tej kategorii: Ojciec chrzestny wyjaśnia »

Skomentuj

Na forum wpu24.pl publikuję opinie użytkowników portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji i dopiero po tym zostają udostępnione.
Bezwzględnie usuwane są wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje. Nie publikuję wpisów wulgarnych, zwalczam trollowanie. Nie toleruję spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami.
Zastrzegam sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.
Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej proszę zgłaszać na: biuro@wpu24.pl

Powrót na górę