Pożegnali Kierownika Pływalni

Pożegnali Kierownika Pływalni

Z dniem 28 grudnia br. odchodzi na emeryturę Kierownik Pływalni MOSiR inż. Jerzy Kowalski.

We wtorek 19 grudnia na Pływalni odbyła się uroczystość pożegnania pana Jerzego, który kierował obiektem od początku jego uruchomienia przez blisko 10 lat. Odchodzącego na emeryturę Kierownika żegnali i dziękowali za współpracę pracownicy MOSiR wraz z dyrektorem Wojciechem Gregorczykiem oraz zaproszeni goście: Burmistrz Miasta Pułtusk Krzysztof Nuszkiewicz, Prezes Pułtuskiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego oraz Pułtuskiego Klubu Wodniaków Wojciech Błaszczyk,  przedstawiciele środowiska pułtuskich wodniaków: Elżbieta Brengos i Adam Knochowski. Na uroczystości nie zabrakło również byłego dyrektora MOSiR Józefa Gryca, który przypomniał zebranym o początkach działalności Pływalni.

Żegnając Kierownika, Burmistrz Krzysztof Nuszkiewicz zaznaczył, że p. Jerzy Kowalski to „człowiek morza”,  który przez ponad 30 lat pływał na statkach handlowych po wszystkich morzach i oceanach świata, pełniąc również funkcję głównego mechanika. Podkreślił odpowiedzialność jaką niesie za sobą wykonywanie zawodu marynarza oraz ogromne doświadczenie zdobyte podczaj tej pracy. Właśnie ta odpowiedzialność za życie ludzkie i mienie była nadrzędną zasadą,  która  przyświecała działaniom  pana Jerzego w ciągu 10 lat kierowania Pływalnią,  a bogate doświadczenie zawodowe pozwoliło sprawnie uruchomić i efektywnie eksploatować dość skomplikowaną „maszynerię’ naszej Pływalni.
Odchodzący na emeryturę Kierownik Jerzy Kowalski podsumował 10-letni okres kierowania Pływalnią i podziękował wszystkim za współpracę.

Jeszcze raz Szanowny Panie Jerzy dziękujemy Ci za 10 lat rzetelnej pracy i życzymy aby wiatry były pomyślne i nie zabrakło stopy wody pod kilem.
Koleżanki i Koledzy z Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pułtusku

Więcej w tej kategorii: Semiramidy roku podsumowanie »

Skomentuj

Na forum wpu24.pl publikuję opinie użytkowników portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji i dopiero po tym zostają udostępnione.
Bezwzględnie usuwane są wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje. Nie publikuję wpisów wulgarnych, zwalczam trollowanie. Nie toleruję spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami.
Zastrzegam sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.
Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej proszę zgłaszać na: biuro@wpu24.pl

Powrót na górę