Semiramidy roku podsumowanie

Semiramidy roku podsumowanie

W sali kina Narew, jak co roku, podsumowano miniony rok sportowy Klubu Sportowego Semiramida, stworzonego przez Cezarego Rzepnickiego.


I jak co roku na scenie wystąpili i tancerze, i sportowcy z wszystkich klubowych sekcji. Nie brakowało podsumowań, podziękowań i wszelkich pomyślności.

Ozdobą Wieczoru Semiramidy byli goście specjalni.

Odnosząca największe sukcesy sportowe, włącznie z Mistrzostwami Świata w Paryżu w 2014r., niepokonana dwójka męska w akrobatyce sportowej, która prowadzi  zajęcia w Semiramidzie. Pokaz akrobatyki siłowej w wykonaniu Oskara i Patryka wzbudził ogromny respekt publiczności.

Ale to nie koniec, całkowita zmiana klimatów i ktoś kto nigdy nie prezentował się na deskach pułtuskiego kina -gość specjalny-artystka znana z licznych spektakli Teatru Wielkiego-Opery Narodowej  w Warszawie, prosto z lotniska, prosto z Londynu przyjechała zaprezentować naszej publiczności prawdziwy pokaz baletu! Nie bez powodu,  ta utalentowana baletnica będzie prowadzić w Semiramidzie cykliczne warsztaty baletowe!! Na zakończenie   creme de la creme: energetyczny, powalający, występ zdobywczyni Kryształowej Kuli w Tańcu z Gwiazdami i partnerujący jej tancerz z Tańca z gwiazdami: Anna Głogowska i Tomek Barański powalili na kolana!

Media

Skomentuj

Na forum wpu24.pl publikuję opinie użytkowników portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji i dopiero po tym zostają udostępnione.
Bezwzględnie usuwane są wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje. Nie publikuję wpisów wulgarnych, zwalczam trollowanie. Nie toleruję spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami.
Zastrzegam sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.
Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej proszę zgłaszać na: biuro@wpu24.pl

Powrót na górę