Zdarzenia

Prokurator rejonowa o zdarzeniu 7 lutego

Red. Andrzej Kamiński z TVP 3, w Kurierze Mazowieckim przedstawił wyniki sekcji zwłok 56 letniej mieszkanki Pułtuska.

  • Czytany: 2754 razy

Chciał pomóc, wpadł w tarapaty

Ze względu na zimową, zmienną aurę, drogi naszego powiatu stają się bardzo niebezpieczne, przez co ostatnie zdarzenie w Gładczynie mogło zakończyć się tragicznie. Dlatego policjanci apelują o ostrożność i rozwagę na drodze, jednocześnie przypominając o przestrzeganiu zasad ruchu drogowego.

  • Czytany: 1910 razy

Marihuanę przywiózł z wycieczki

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który posiadał marihuanę. Narkotyki miał w miejscu zamieszkania. O jego losie zadecyduje Sąd.

  • Czytany: 1147 razy

Pokonał PIN, ukradł 1200 zł

12.02- Pobyłkowo Małe: nieznani sprawcy w nieustalony sposób otworzyli zamki drzwi w pojeździe VW Transporter, dostali się do wnętrza i z niezamkniętego schowka ukradli poziomicę laserową oraz dalmierz, powodując straty o łącznej wartości 1000 zł, na szkodę 41 letniego mieszkańca Warszawy. Postępowanie prowadzi PP Pokrzywnica.

  • Czytany: 1663 razy

Nocna kolizja

Prawdopodobnie śliska nawierzchnia, w nocy ok. godz. 22 doprowadziła do kolizji drogowej w Gładczynie, gm. Zatory.

  • Czytany: 2084 razy

A wszyscy byli trzeźwi

Policjanci podsumowali działania „Trzeźwość w przewozie osób”. Zgodnie z założeniami prowadzonej akcji funkcjonariusze skoncentrowali się na przeprowadzeniu maksymalnej ilości badań kierujących, którzy trudnią się przewozem osób.

  • Czytany: 710 razy

Ugasili pożar budynku jednorodzinnego

 W dniach 05.02.2018 r. – 10.02.2018 r. jednostki straży pożarnych z terenu powiatu pułtuskiego uczestniczyły w 10 zdarzeniach:

  • Czytany: 1361 razy

Alkohol i brawura przyczyną kolizji

Miniony weekend na drogach powiatu pułtuskiego obfitował w zdarzenia drogowe, których łącznie odnotowano aż 8. najbardziej rażącymi przyczynami były: niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze, nieprawidłowe manewry wyprzedzania oraz wymijania. Szczęśliwie- obrażenia jakie odnieśli uczestnicy zdarzeń nie były poważne.

  • Czytany: 1578 razy
Subskrybuj to źródło RSS