Stłuczka uprzywilejowanych

Stłuczka uprzywilejowanych

Ok. godz. 11.30 na ul. Daszyńskiego doszło do kolizji pojazdu uprzywilejowanego.

Kolumna kilku pojazdów z niebiesko - czerwonymi sygnałami świetlnymi i dźwiękowymi została skutecznie "zatrzymana" przy zbiegu Daszyńskiego i Mickiewicza. Kolumna liczyła kilka samochodów osobowych i busów - jeden z pojazdów należy do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie, dwa do Kancelarii Prezydenta.

Gdy doszło do kolizji jeden z najbardziej poszkodowanych pojazdów osobowych został niemal natychmiast odholowany do zajezdni autobusowej i otoczony funkcjonariuszami, pozostałe ustawiono na chodniku ul. Mickiewicza. Na miejscu pojawili się policjanci.

"Na skrzyżowaniu ulic Daszyńskiego i Mickiewicza w Pułtusku zderzył się radiowóz i dwa prezydenckie pojazdy. Wszystkie trzy auta zostały uszkodzone i wypadły z drogi. Nikt nie został ranny. Jak podaje RMF FM, był to przejazd szkoleniowy bez udziału prezydenta  Andrzeja Dudy. Pojazdy miały poruszać się na sygnale, a samochody mieli prowadzić nie funkcjonariusze BOR-u, lecz cywilni kierowcy.Przyczyny kolizji ustali teraz prokuratura".

Media

Skomentuj

Na forum wpu24.pl publikuję opinie użytkowników portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji i dopiero po tym zostają udostępnione.
Bezwzględnie usuwane są wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje. Nie publikuję wpisów wulgarnych, zwalczam trollowanie. Nie toleruję spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami.
Zastrzegam sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.
Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej proszę zgłaszać na: biuro@wpu24.pl

Powrót na górę