Zła karma volkswagenów

Zła karma volkswagenów

23.12, godz., 6:50- Pułtusk, Wojska Polskiego: kierujący Renault, 62 letni mieszkaniec gm. Obryte jadąc prostym odcinkiem drogi w kierunku Przewodowa, podczas wymijania, z nieustalonych przyczyn przekroczył oś jezdni, doprowadzając do zderzenia z prawidłowo jadącym volkswagenem polo, którego kierowcą była 60 letni mieszkanka gm. Gzy.

Pasażer pojazdu vw polo został przewieziony do szpitala, pozostał na obserwacji.

26.12, godz., 20:05- Łubienica- Superunki: z nieustalonych przyczyn kierująca poj. vw, 35 letnia mieszkanka Kobyłki k. Warszawy zjechała na przeciwległy pas ruchu, doprowadziła do czołowego zderzenia z poj. vw Up, którym kierowała mieszkanka Pułtuska. W zdarzeniu zostało poszkodowanych 5 osób- przewiezieni do szpitala. Pojazdy zabezpieczone na parkingu.

od 1.03- Pułtusk- 60 letnia mieszkanka Pułtuska znęcała się fizycznie i psychicznie nad swoim mężem. Będąc w stanie nietrzeźwości wyzywała go słowami wulgarnymi, kopała nogami, zakłócała spokój dzienny i nocny oraz groziła pozbawieniem życia.

od 1.03- Zatory- 66 latek znęcał się psychicznie i fizycznie nad 55 letnią żoną.

19.12- 50 mieszkaniec gm. Gzy kierował motorowerem po drodze publicznej będąc w stanie nietrzeźwości i pomimo wydania przez osobę uprawnioną do kontroli ruchu drogowego przy użyciu sygnałów dźwiękowych i świetlnych, polecenia zatrzymania pojazdu nie zatrzymał się i kontynuował jazdę. Postępowanie prowadzi KPP Pułtusk.

Skomentuj

Na forum wpu24.pl publikuję opinie użytkowników portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji i dopiero po tym zostają udostępnione.
Bezwzględnie usuwane są wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje. Nie publikuję wpisów wulgarnych, zwalczam trollowanie. Nie toleruję spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami.
Zastrzegam sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.
Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej proszę zgłaszać na: biuro@wpu24.pl

Powrót na górę