Zdradziła go pieczątka

Zdradziła go pieczątka

Do 5 lat więzienia grozi 47-letniemu mężczyźnie, który posługiwał się sfałszowanym dowodem rejestracyjnym. Pułtuszczanin wpadł podczas kontroli drogowej. Uwagę funkcjonariuszy zwróciła pieczątka, która widniała w dokumencie.


Wczoraj wieczorem (5.02), na ul. Białowiejskiej w Pułtusku policjanci zatrzymali do kontroli kierowcę Citroena. Mężczyzna został wylegitymowany i przedstawił funkcjonariuszom dowód rejestracyjny samochodu. Nie posiadał prawa jazdy, autem kierował wbrew decyzji Starosty Pułtuskiego o cofnięciu uprawnień. Ponadto uwagę kontrolującego zwróciła pieczątka stacji diagnostycznej, która miałaby dopuścić pojazd do ruchu. Podejrzenia policjanta sprawdziły się. Na dokumencie widniało odbicie monety. Mężczyzna przyznał się, że auto od dawna nie było dopuszczone do ruchu przez uprawnionego diagnostę a badania „zaktualizował” sobie sam. 47- latek trafił do policyjnej celi a pojazd na strzeżony parking.
Pułtuszczanin usłyszał dziś zarzut sfałszowania dokumentu, za co grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Skomentuj

Na forum wpu24.pl publikuję opinie użytkowników portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji i dopiero po tym zostają udostępnione.
Bezwzględnie usuwane są wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje. Nie publikuję wpisów wulgarnych, zwalczam trollowanie. Nie toleruję spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami.
Zastrzegam sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.
Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej proszę zgłaszać na: biuro@wpu24.pl

Powrót na górę