Tym razem afera w szpitalu

Tym razem afera w szpitalu

Rozgłośnia RMF24 informuje, że prokuratura w Pułtusku wszczęła śledztwo w sprawie śmierci mieszkanki miasta w karetce pogotowia.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że miejscowy szpital odmówił jej przyjęcia. Postępowanie w tej sprawie prowadzone jest we współpracy z policją w Pułtusku. Informacje o ewentualnych zatrzymaniach mają być podane w piątek.

Źródło informacji

2 komentarzy

  • Sylwia
    Sylwia piątek, 09, luty 2018 13:03 Link do komentarza

    Kiedys bylam z bratem w Pułtuskim bo sie strasznie zakrztusil i mial problemy z oddychaniem. Kiedy pojechalismy do szpitala pani nam powiedziala, ze najpierw musimy jechac na 3 maja po jakis papierek?Bez papierka nie moga mu pomoc. Prosilam, zeby mu zaczeli pomagac a ja pojade po co trzeba.Niestety nie udalo sie nikogo uprosic! Grunt to zelazne zasady!!!

  • zbulwersowany
    zbulwersowany piątek, 09, luty 2018 11:22 Link do komentarza

    Zaorać ten szpital i tak tu nikt nie chce się leczyć , kontrakt oddać okolicznym szpitalom i będzie ok. Mamy też nadzieję , że zainteresuje się tą sprawą minister Henryk.

Skomentuj

Na forum wpu24.pl publikuję opinie użytkowników portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji i dopiero po tym zostają udostępnione.
Bezwzględnie usuwane są wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje. Nie publikuję wpisów wulgarnych, zwalczam trollowanie. Nie toleruję spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami.
Zastrzegam sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.
Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej proszę zgłaszać na: biuro@wpu24.pl

Powrót na górę