Złodziejska plaga

Złodziejska plaga

3.02. - Pułtusk, ul. AWP. Nieznany sprawca po uprzednim wybiciu szyby w drzwiach od strony pasażera dostał się do wnętrza samochodu marki volkswagen skąd ukradł radio samochodowe oraz pendrive o łącznej wartości 450 zł, działając na szkodę 45- letniej mieszkanki Pułtuska.


5.02. - Burlaki. Nieznani sprawcy po uprzednim wybiciu szyby w drzwiach domku letniskowego i zerwaniu kłódki zabezpieczającej drzwi wejściowe do budynku gospodarczego dostali się do ich wnętrza, ukradli butlę gazową, kosiarkę spalinową wszystko o łącznej wartości 2100 zł, działając na szkodę 56 letniego m. Legionowa.
5.02. - Pułtusk. Nieznani sprawcy, z samochodu osobowego m-ki Citroen, odcięli i ukradli katalizator powodując starty w wysokości 600 zł. Poszkodowany 60 letni mieszkaniec Pułtuska.
5.02. - Pułtusk, ul. Białowiejska. 47 letni m. Pułtuska kierował pojazdem citroen wbrew decyzji starosty pułtuskiego o cofnięciu uprawnień kategorii B oraz posłużył się podrobionym dowodem rejestracyjnym.
6.02. - Pułtusk. 67 letni mieszkaniec Pułtuska przywłaszczył znaleziony na terenie sklepu telefon komórkowy marki Huawei o wart. 600 zł, działając na szkodę 41 letniej mieszkanki Pułtuska.
od 1.11.2012- Lipniki. 45 letni mężczyzna znęcał się nad żoną. Znajdując się w stanie nietrzeźwości wszczynał awantury domowe, wyzywał słowami wulgarnymi, wypędzał z domu.

nietrzeźwych kierujących- 5
interwencji- 23
legitymowań- 700

Skomentuj

Na forum wpu24.pl publikuję opinie użytkowników portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji i dopiero po tym zostają udostępnione.
Bezwzględnie usuwane są wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje. Nie publikuję wpisów wulgarnych, zwalczam trollowanie. Nie toleruję spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami.
Zastrzegam sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.
Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej proszę zgłaszać na: biuro@wpu24.pl

Powrót na górę