Ugasili pożar budynku jednorodzinnego

fot.pixabay.com fot.pixabay.com

 W dniach 05.02.2018 r. – 10.02.2018 r. jednostki straży pożarnych z terenu powiatu pułtuskiego uczestniczyły w 10 zdarzeniach:


06 luty
•    Dwa zastępy z JRG Pułtusk (7 strażaków) i pięć zastępów z OSP (24 strażaków) ugasiło pożar murowanego budynku jednorodzinnego w miejscowości Wólka Zaleska gm. Pokrzywnica. Przypuszczalną przyczyną pożaru było zaprószenie ognia. W zdarzeniu odnotowano jedną osobę poszkodowaną.
07 luty
•    Jeden zastęp z JRG Pułtusk (4 ratowników) zabezpieczył lądowisko dla śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego na stadionie miejskim w Pułtusku.
08 luty
•    Dwa zastępy z JRG Pułtusk (5 ratowników) zabezpieczyły wyrwę na zaporze bocznej zbiornika Dębe w miejscowości Grabówiec gm. Pułtusk.
•    Dwa zastępy z JRG Pułtusk (8 ratowników) usunęły skutki kolizji dwóch samochodów osobowych w Pułtusku ul. Świętojańska. Odnotowano jedną osobę poszkodowaną. Przypuszczalna przyczyna zdarzenia – niezachowanie zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
09 luty
•    Jeden zastęp z JRG (4 ratowników) pomógł Policji w otwarciu mieszkania w Pułtusku ul. Aleja Wojska Polskiego 4.
•    Jeden zastęp z JRG (4 ratowników) został zadysponowany do mieszkania budynku jednorodzinnego w Pułtusku ul. Warszawska w celu dokonania pomiarów na obecność tlenku węgla. Przypuszczalną przyczyną zdarzenia był wyczuwalny zapach dymu w pomieszczeniach. Po przeprowadzeniu badania detektorem wielogazowym zagrożenia nie stwierdzono.
•    Jeden zastęp z JRG (4 ratowników) został zadysponowany do zadymienia, które wskazywało na zapalenie się sadzy w kominie w Pułtusku ul. Aleja Wojska Polskiego 32. Po przeprowadzonym rozpoznaniu zagrożenia nie stwierdzono.
•    Trzy zastępy z JRG (9 strażaków) i dwa zastępy z OSP (11 strażaków) ugasiły pożar poddasza budynku mieszkalnego jednorodzinnego w Pułtusku przy ul. Warszawskiej.
10 luty
•    Dwa zastępy z JRG (8 ratowników) usunęły skutki wypadku drogowego w miejscowości Kacice. W zdarzeniu odnotowano jedną osobę poszkodowaną. Przypuszczalną przyczyną zdarzenia było niezachowanie zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
11 luty
•    Dwa zastępy z JRG (8 ratowników) oraz jeden zastęp z OSP Świercze (6 ratowników) usunęły skutki wypadku drogowego w miejscowości Świeszewo gm. Świercze. W zdarzeniu odnotowano jedną osobę poszkodowaną. Przypuszczalną przyczyną zdarzenia było niezachowanie zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Skomentuj

Na forum wpu24.pl publikuję opinie użytkowników portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji i dopiero po tym zostają udostępnione.
Bezwzględnie usuwane są wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje. Nie publikuję wpisów wulgarnych, zwalczam trollowanie. Nie toleruję spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami.
Zastrzegam sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.
Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej proszę zgłaszać na: biuro@wpu24.pl

Powrót na górę