Sąd Najwyższy przywraca dyrektora

Sąd Najwyższy przywraca dyrektora

Andrzej Krawczak, wieloletni dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych w Zatorach wraca na swoje stanowisko.

To efekt wyroku kasacyjnego w Sądzie Najwyższym, na mocy którego wójt gminy musi przywrócić odwołanego dyrektora na stanowisko, z którego został odwołany w czerwcu 2016 roku. Wójt, czyli "Gmina" musi także ponieść zasądzone koszty.

7 komentarzy

 • Zatorszczanka
  Zatorszczanka wtorek, 19, grudzień 2017 11:43 Link do komentarza

  "Szanowny" wójcie, do końca kadencji niedaleko. Wyborcy wystawią rachunek za szastanie naszymi pieniędzmi. Obyś pan dobył do wyborów, bo możre być różnie!!!!
  Panie Dyrektorze- gratuluję!!! Wierzyłam, że taki będzie finał. Cieszę się bardzo! Życze zdrowych i pełnych radości
  Świat Bożego Narodzenia.

 • cenciak
  cenciak czwartek, 14, grudzień 2017 22:02 Link do komentarza

  No tak sąd,sądem a sprawiedliwość musi być po naszej stronie.Obyście tylko nie znależli granatów w świątecznym ubraniu bo będzie draka.

 • Zatorzanka
  Zatorzanka czwartek, 14, grudzień 2017 19:53 Link do komentarza

  Brawo Panie Dyrektorze! Wierzyłam, że sprawiedliwości stanie się zadość. Pan Andrzej jest nie tylko wspaniałym dyrektorem, ale także człowiekiem.

 • xyz
  xyz środa, 13, grudzień 2017 08:08 Link do komentarza

  Autor najpierw niech rozróżni postępowanie administracyjne od postępowania cywilnego. Następnie SN nie ma narzędzi prawnych aby przywrócić do pracy. Ponadto proszę najpierw zweryfikować jak sprawa jest prowadzona w postępowaniu administracyjnym, kto jest stroną, jak wyglądają czynności procesowe a dopiero później zamieszczać artykuł, gdyż czytelnicy są wprowadzani nieświadomie w błąd.

 • cenciak
  cenciak wtorek, 12, grudzień 2017 21:51 Link do komentarza

  Panie Andrzeju,brawo!Warto było walczyć o prawdę,a pan szanowny wójt niech nam teraz powie ile nas podatników kosztują te jego prywatne wojenki.Oprocz odszkodowania kaska poszła na prawników,konkursy itp.Może by tak zapłacić z własnej kieszeni,to w końcu by się pan opamiętał.

 • Zadowolony
  Zadowolony wtorek, 12, grudzień 2017 19:35 Link do komentarza

  Byłem przekonany że, Pan Panie dyrektorze jest w 100% niewinny, a oskarżenia rzucane Panu pod nogi to tylko brednie spowodowane nienawiścią ze strony wójta w Pana stronę. Prawda zawsze się obroni i tak również było w tym przypadku.
  Uważam że, w obecnej sytuacji wójt ( jak ma trochę godności) powinien publicznie przyznać się do błędu i również w sposób jaki rzucił te bezpodstawne oskarżenia ( prasa) powinien Pana przeprosić. Jeszcze raz z całego serca gratuluje Panie dyrektorze i życzę dalszych sukcesów.

  ,, Zło nienawiścią się karmi''

 • ola
  ola wtorek, 12, grudzień 2017 18:22 Link do komentarza

  Brawo, Dyrektorze! Czekamy na szybki powrót - a wójtowi zacytuję Gottholda Ephraima Lessinga " Nie ma wielkości, gdzie nie ma prawdy".

Skomentuj

Na forum wpu24.pl publikuję opinie użytkowników portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji i dopiero po tym zostają udostępnione.
Bezwzględnie usuwane są wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje. Nie publikuję wpisów wulgarnych, zwalczam trollowanie. Nie toleruję spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami.
Zastrzegam sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.
Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej proszę zgłaszać na: biuro@wpu24.pl

Powrót na górę