Drogi i Mosty szybko pracują

Drogi i Mosty szybko pracują

W lipcu br. firma Drogi i Mosty Jan Kaczmarczyk wygrała przetarg na przebudowę drogi wojewódzkiej nr 618 relacji Gołymin – Wyszków na odcinku od km 11+817 do km 19+662,04.

Dwa miesiące później rozpoczęto prace. Dziś, na odcinku Pułtusk - Moszyn, widać już pierwsze efekty: szybko i sprawnie przebudowywanej drogi, a z tempa prac wynika, że chyba już wkrótce można będzie szybko i bezpiecznie dojechać nową drogą (prawie) do Gołymina.

Media

2 komentarzy

 • nik
  nik środa, 20, grudzień 2017 21:01 Link do komentarza

  wykonawca bez zastrzeżeń, ale mieszkańcy Moszyna i Gromina to już zapraszają telewizję aby zobaczyła jak inwestor zaplanował chodniki, wjazdy na psesję bo część ich nie posiada, a na pole bęą wjeżdzać maszynami po rowach i chodnikach.
  Już podobno były 2 zebrania rolników.

 • monter
  monter wtorek, 19, grudzień 2017 21:22 Link do komentarza

  Mam nadzieję, że chociaż na terenie zabudowanym w Pułtusku pojawi się w pasie drogi ciąg pieszo-rowerowy, nie sam chodnik, tak żeby również rowerzyści mogli bezpiecznie korzystać z DW 618. Na terenie Moszyna natomiast obowiązkowe dojście do przystanków w postaci chodnika. Przy okazji przebudowy takie rozwiązania wydają się naturalne.

Skomentuj

Na forum wpu24.pl publikuję opinie użytkowników portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji i dopiero po tym zostają udostępnione.
Bezwzględnie usuwane są wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje. Nie publikuję wpisów wulgarnych, zwalczam trollowanie. Nie toleruję spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami.
Zastrzegam sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.
Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej proszę zgłaszać na: biuro@wpu24.pl

Powrót na górę