Prestiżowe nagrody dla 3. pułtuskich firm

Prestiżowe nagrody dla 3. pułtuskich firm

Corocznie prestiżowy miesięcznik ekonomiczny Forbes przyznaje "Diamenty Forbesa". W tym gronie znalazły się też nasze, pułtuskie firmy.


Wyróżnienie przez miesięcznik Forbes oznacza, że jest to firma świecąca przykładem dla przedsiębiorstw dynamicznie się rozwijających. Wśród kluczowych kryteriów, według których przyznana została nagroda znalazły się między innymi: wyniki finansowe, wartość majątku, historia płatnicza oraz brak negatywnych zdarzeń prawnych

 • Najwyższą lokatę, aż 26 zajęła firma Mardom Pro sp z.o.o z Lipnik Starych. Mardom znalazł się w gronie firm, które klasyfikowano w kategorii "przychody od 50 do 250 mln PLN".
 • W tym gronie znalazła się też firma Agra sp.z o.o (handel paliwami) na miejscu 63 - wśród 251 mazowieckich firm w przedziale dochodowym od 5 do 50 mln.
 • W tej samej kategorii jest też pułtuska firma Inter-Max Szczerba Sp.j., która została sklasyfikowana na 138 miejscu.

Tu warto dodać, że znana u nas sieć dyskontowa Dino plasuje się aż na 4. miejscu wśród firm o przychodach ponad 250 mln zł w zestawieniu ogólnopolskim. To mocny awans, bo w zeszłorocznej edycji firma była na dalekim 30. miejscu.
Nagrody Diamenty Forbesa corocznie wręczane są podczas uroczystych spotkań. Mają one formę oficjalnych kolacji i odbywają się w ekskluzywnych i prestiżowych miejscach w każdym z miast wojewódzkich, w okresie od marca do czerwca.

4 komentarzy

 • Norman
  Norman piątek, 16, luty 2018 14:18 Link do komentarza

  Sprawdziłem link i Panie Redaktorze, w takiej sytuacji potrzeba chyba lekkiego sprostowania z Pana strony.

 • Ekonomista
  Ekonomista piątek, 16, luty 2018 14:03 Link do komentarza

  Publikacja Forbes potwierdza, że w informacji od redakcji wpu24 jest błąd. Jako przykład - pozycja 138 Inter-max, sprzedaż na poziomie 13,4 mln zł, natomiast zysk 0,9 mln zł. Radzę sprawdzić dokładnie i sprostować.

 • Jarosław Kopeć
 • Ekonomista
  Ekonomista piątek, 16, luty 2018 12:16 Link do komentarza

  Chyba się redakcji pomyliły liczby i zysk zamienił z przychodami ... Aż tak dobrze pułtuskim firmom nie idzie. radzę dokladnie sprawdzić publikacje Forbesa i zauważyć różnicę między przychodami (obrotem) a zyskiem (dochodem) ... podstawy ekonomii się kłaniają ...

Skomentuj

Na forum wpu24.pl publikuję opinie użytkowników portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji i dopiero po tym zostają udostępnione.
Bezwzględnie usuwane są wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje. Nie publikuję wpisów wulgarnych, zwalczam trollowanie. Nie toleruję spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami.
Zastrzegam sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.
Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej proszę zgłaszać na: biuro@wpu24.pl

Powrót na górę