czwartek, 18 lipiec 2019

 

PRACA PUŁTUSK, OFERTY PRACY, OGŁOSZENIA

Jeśli szukasz oferty pracy, Pułtusk jako rozwojowe miasto na północy Mazowsza stwarza pod względem wiele nowych możliwości. Każdego dnia na stronach naszego portalu z ogłoszeniami można znaleźć ogłoszenia o pracę oraz oferty pracy i zatrudnienia. Dotyczą one różnych branż i zawodów, dlatego coraz więcej osób może pomyśleć o takim skojarzeniu: praca Pułtusk. Dzięki wciąż dobrej sytuacji gospodarczej nie ma już konieczności wyjeżdżania za pracą do dużych aglomeracji lub za granicę. Dlatego w takich miejscowościach jak Pułtusk każdy może znaleźć interesujące oferty pracy od pracodawców. To miasto z dużym potencjałem turystycznym i nieźle rozwijającym się drobnym przemysłem. Jeśli komuś pilnie potrzebna jest praca, Pułtusk zaprasza z otwartymi ramionami.

Poszukujemy PRZEDSTAWICIELA HANDLOWO-TECHNICZNEGO

PILNE!
Kontakt rekrutacja@logo-tools.pl
Dodane 2019-02-20 22:32:49

Opis

W celu zapewnienia solidnej opieki naszym obecnym i przyszłym dystrybutorom, poszukujemy solidnych i energicznych osób do pracy na stanowisku PRZEDSTAWICIELA HANDLOWO-TECHNICZNEGO

W tej chwili poszukujemy dwóch osób, których głównym zadaniem będzie podtrzymywanie istniejących oraz nawiązywanie nowych kontaktów z klientami oraz doradztwo techniczne.
Obszary działania:
Przedstawiciel Polska WSCH : mazowieckie,lubelskie,podlaski,warmińsko-mazurskiego

Lokalizacja

Pułtusk

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 26
Wyświetlony: 18214
Wygasa: 2019-04-22 22:32:00

Komentarze

Dodaj swoje ogłoszenie