niedziela, 25 sierpień 2019

 

PRACA PUŁTUSK, OFERTY PRACY, OGŁOSZENIA

Jeśli szukasz oferty pracy, Pułtusk jako rozwojowe miasto na północy Mazowsza stwarza pod względem wiele nowych możliwości. Każdego dnia na stronach naszego portalu z ogłoszeniami można znaleźć ogłoszenia o pracę oraz oferty pracy i zatrudnienia. Dotyczą one różnych branż i zawodów, dlatego coraz więcej osób może pomyśleć o takim skojarzeniu: praca Pułtusk. Dzięki wciąż dobrej sytuacji gospodarczej nie ma już konieczności wyjeżdżania za pracą do dużych aglomeracji lub za granicę. Dlatego w takich miejscowościach jak Pułtusk każdy może znaleźć interesujące oferty pracy od pracodawców. To miasto z dużym potencjałem turystycznym i nieźle rozwijającym się drobnym przemysłem. Jeśli komuś pilnie potrzebna jest praca, Pułtusk zaprasza z otwartymi ramionami.

Pomoc Finansowa

Standardowe
Kontakt 882 774 866
Dodane 2019-04-18 09:37:35

Opis

Konkret

Nagłe wydatki, zapraszamy po pożyczkę AASA!
Szybka i bezpieczna pożyczka na jasnych zasadach. Pożyczka ratalna do 15 000 zł, nawet
na 36 miesięcy.
Nie wymagamy żadnych poręczeń ani zabezpieczeń.
Złóż wniosek i przekonaj się sam.
Zapraszamy do naszego biura.
PUŁTUSK ul. Świętojańska 15, tel.: 882 774 866

Lokalizacja

Pułtusk

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 35
Wyświetlony: 155
Wygasa: 2019-10-18 09:37:00

Komentarze

Ogólne zasady zamieszczania ogłoszeń

Ogłoszenia drobne zamieszczane są bezpłatnie

Po przesłaniu treści, ogłoszenie zostanie opublikowane dopiero po akceptacji administratora. A ten kierować się będzie "życiowym doświadczeniem", prawdopodobieństwem przekazanej treści oraz logiką ogłoszenia. W razie wątpliwości administrator skontaktuje się z nadawcą.
Aby uniknąć obostrzeń RODO zrezygnowałem z konieczności logowania przy dodawaniu ogłoszeń, stąd "obostrzenia" przy akceptacji.

System ogłoszeń jest dopiero wdrażany, możliwe są więc zakłócenia lub błędy - za co z góry przepraszam. Też się uczę smile

W razie pytań, wątpliwości lub nowych pomysłów - proszę o kontakt: biuro@wpu24.pl; tel.512 947 515