Zamknij

Wygrana na zakończenie ligi mazowieckiej

08:37, 20.12.2021 | .
Skomentuj
REKLAMA

W sobotę 18 grudnia Winniczanki rozegrały ostatni w tym roku mecz mazowieckiej ligi dziewcząt rocznika 2010. Było to zaległe rewanżowe spotkanie z ekipą Fit Camp Warszawa.

Mecz zapowiadał się ciekawie i interesująco dla kibiców. Taki też był. Na sali w Łomiankach gra się bardzo "źle" jest ona bardzo "specyficzna". Nasze zawodniczki od początku nie mogły "wstrzelić się" w swoją grę. Robiliśmy błędy w obronie, które normalnie nam się nie zdarzają, nie wykorzystujemy dwóch karnych i niemiłosiernie obijamy bramkarkę przeciwniczek.

Przy dobrze grających przeciwniczkach dało to taki efekt, że do przerwy przegrywamy 5:6.

Po przerwie poprawiamy grę obronną i pomimo dalszego braku skuteczności w dwudziestej drugiej minucie spotkania pierwszy raz wychodzimy na prowadzenia 8:7. Przez kolejnych dziesięć minut gra toczy się bramka za bramkę. Po kolejnych dwóch nasza przewaga wzrasta do trzech bramek 14:11 i to pomimo kolejnego niewykorzystanego rzutu karnego.

Na końcówkę wchodzą maluszki z klas II-III i pomimo, że tracą dwie bramki to "dowożą" zwycięstwo 14:13. Brawo. Cieszy, że pomimo, iż nam "nie szło" od początku spotkania to dziewczęta pokazały charakter i zwyciężyły. To jest siła zespołu.

Kończymy pierwszą część sezonu z kompletem sześciu zwycięstw a najważniejsze z ciekawą grą.

Teraz w nowym roku czekają nas gry z zespołami z Małkini, Zielonki i Marek. Trzymajmy kciuki za Liderki z Winnicy.

Wyjazd był możliwy dzięki pomocy Pana Wojciecha Jamiołkowskiego Prezesa winnickiej mleczarni.

Skład winnickiej ekipy:Oliwia Wioch, Halinka Glinicka, Asia Mierzejewska, Sandra Andryszczyk, Julia Kobrzyńska, Nadia Jasińska, Karolina Mączyńska, Kornelia Kaźmierczak, Nikola Rakowska, Patrycja Kowalewska, Maja Staniszewska, Maja Wodyńska, Natalia Bartczak.

PIŁKARKI RĘCZNE Z WINNICY WRAZ Z OPIEKUNAMI I RODZICAMI SKŁADAJĄ WSZYSTKIM SYMPATYKOM SPORTU ZDROWYCH, SPOKOJNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA SPĘDZONYCH W RODZINNEJ ATMOSFERZE ORAZ SAMYCH SUKCESÓW W NOWYM 2022 ROKU.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%