Zamknij

Dewastują poczekalnię autobusową. APEL

15:17, 02.03.2021 | J.K
Skomentuj
REKLAMA

Nie tak dawno, bo zaledwie w  czerwcu 2019r. odbyło się uroczyste otwarcie poczekalni autobusowej przy ul. Nowy Rynek 5 A. Miała ona  służyć wszystkim mieszkańcom powiatu pułtuskiego, podróżującym oraz zwiększać bezpieczeństwo i komfort młodzieży dojeżdżających do szkół.  Wartość całej inwestycji wyniosła ponad 1 mln zł z budżetu powiatu.  Niestety,  nie wszyscy docenili i  zrozumieli przeznaczenie nowo wybudowanego obiektu. Już  kilkakrotnie na terenie poczekalni dochodziło do dewastacji. W ostatni weekend szkód było tak wiele, że postanowiliśmy się zwrócić do Państwa z apelem.

Szanowni Państwo,Dewastacji dokonuje głównie młodzież, która w chłodne dni urządziła sobie na poczekalni miejsce spotkań.  Chcielibyśmy prosić przede wszystkim rodziców i opiekunów o właściwe sprawowanie opieki nad swoimi dziećmi oraz o przeprowadzenie rozmów i wyjaśnienie, czemu  i komu ten budynek ma służyć.Przypominamy, że obiekt jest monitorowany a obraz jest utrwalany za pośrednictwem kamer. Chcielibyśmy uniknąć zgłaszania przypadków chuligaństwa do organów ścigania. Aczkolwiek jeżeli będą się one powtarzały – trzeba będzie w ten sposób rozwiązywać tym podobne problemy.

Zarząd Powiatu w Pułtusku

(J.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

AlaAla

0 0

A to i patologia... A gdzie kamery do cholery 22:09, 02.03.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

PułtuszczankaPułtuszczanka

0 0

Brak wychowania pełno młodzieży tam przesiaduje piją piwa w toaletach pala papierosy lepiej by było jak toaleta była by płatna przynajmniej było by czysto i nie zniszczona 22:26, 02.03.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%