Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Elektryk**stabilność i rozwój**benefity

Data dodania: 2022-04-01 12:17:14ID: 1247

882Pokaż numer[email protected]

Szukasz stabilnego zatrudnienia? Chcesz rozwijać się zawodowo? Mamy dla Ciebie pracę w charakterze technika elektryka.
Zaaplikuj!

Oferujemy:
- STABILNE zatrudnienie
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
- możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu
- pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna finansowana przez pracodawcę, dodatkowe ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach, dofinansowanie do pakietu sportowo-rekreacyjnego)
- pakiet świadczeń socjalnych z ZFŚS

Zadania:
- utrzymywanie instalacji budynkowych w stanie pełnej sprawności technicznej
- codzienna obsługa techniczna budynków w zakresie instalacji i urządzeń elektrycznych
- utrzymywanie ciągłej pracy urządzeń i instalacji
- pozostawanie w gotowości na wypadek awarii, usuwanie awarii i usterek
- tworzenie raportów z inspekcji, prac serwisowych i dodatkowych

Oczekujemy:
- wykształcenie techniczne (preferowane - elektryczne)
- uprawnienia SEP min. "E" do 1 kV
- gotowość do pracy w systemie 4 brygadowym (zmiany po 12h)
- mile widziane doświadczenie w utrzymywaniu technicznym budynków

Jesteś zainteresowany? Prześlij zgłoszenie poprzez link:
lub skontaktuj się telefonicznie – 882 436 317.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47