Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Pracownik działu wysyłki (k/m)

Data dodania: 2021-01-11 11:31:36ID: 209

856Pokaż numer[email protected]

Zakres obowiązków:
? Komisjonowanie produktów mięsnych
? Praca ze skanerem
? Układanie na paletach, przygotowanie produktów do wysyłki
? Ogólne prace magazynowe
Oferujemy:
? Zatrudnienie na dłuższy okres
? Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 10,10 ? brutto/h ? zarobki oraz dodatki według taryfy płac BAP
? Dodatek 25 % za pracę w godzinach nocnych
? Przyjazny system zaliczek
? Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
? Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie za ok. 150 ? za miesiąc położone 4 km od zakładu pracy
? Bezpłatną odzież roboczą
Wymagania:
? Doświadczenie na podobnym stanowisku
? Gotowość do pracy w chłodnych temperaturach od godz. 3.00 do 11.00
? Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego - wymóg konieczny
? Wytrzymałości fizycznej, odpowiedzialności oraz zdolności do szybkiego przystosowania się
? Prawo jazdy kat. B i własny samochód

Telefon kontaktowy: 505865118