Zamknij

Promuj to ogłoszenie

Dietetyk w Centrum Dietetycznym Naturhouse

Data dodania: 2020-06-15 09:36:13ID: 4

515Pokaż numer[email protected]

Zadaniem osoby zatrudnionej na stanowisku Dietetyka Naturhouse jest opieka nad klientami polegająca na skutecznym prowadzeniu kuracji z uwzględnieniem doradztwa w zakresie diety i suplementacji oraz motywacji do osiągania założonych celów. Dietetyk Naturhouse jest również odpowiedzialny za prawidłowe i efektywne funkcjonowanie Centrum.

Obowiązki:

współpraca z klientami zgodna ze standardami firmy Naturhouse
układanie, prowadzenie i nadzorowanie kompleksowych kuracji
weryfikacja efektów klienta na cotygodniowych wizytach
motywowanie go do osiągania założonych celów
efektywne kierowanie placówką oraz jej utrzymanie na poziomie zgodnym z wytycznymi Naturhouse
budowanie trwałych i przyjaznych relacji z klientami
dbałość o wizerunek marki i aktywne uczestnictwo w akcjach promocyjnych
udział w tworzeniu materiałów merytorycznych dla marki Naturhouse

Wymagania:

wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: żywienie i dietetyka)
komunikatywność i wysoka kultura osobista
łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientem
zaangażowanie, inicjatywa i skuteczność w działaniu
dobra organizacja czasu pracy
mile widziane doświadczenie w handlu, obsłudze klienta, prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

pracę na początku na pół etatu (z możliwością awansu na większy wymiar godzin)
umowę o pracę
wynagrodzenie (część stała + premia)
bezpłatne szkolenia specjalistyczne
możliwość rozwoju zawodowego
miłą i przyjazną atmosferę pracy