Blisko tysiąc żołnierzy 5 Mazowieckiej BOT zakończyło udział w ćwiczeniu pk. „Ognista Burza-26”, realizowanym w ramach federacji ćwiczeń „Bursztynowy Obrońca-26”.
2026-06-22 08:59:00Zdjęcie 1 z 20
0
0
0
0
0
Zdjęcie 2 z 20
0
0
0
0
0
Zdjęcie 3 z 20
0
0
0
0
0
Zdjęcie 4 z 20
0
0
0
0
0
Zdjęcie 5 z 20
0
0
0
0
0
Zdjęcie 6 z 20
0
0
0
0
0
Zdjęcie 7 z 20
0
0
0
0
0
Zdjęcie 8 z 20
0
0
0
0
0
Zdjęcie 9 z 20
0
0
0
0
0
Zdjęcie 10 z 20
0
0
0
0
0
Zdjęcie 11 z 20
0
0
0
0
0
Zdjęcie 12 z 20
0
0
0
0
0
Zdjęcie 13 z 20
0
0
0
0
0
Zdjęcie 14 z 20
0
0
0
0
0
Zdjęcie 15 z 20
0
0
0
0
0
Zdjęcie 16 z 20
0
0
0
0
0
Zdjęcie 17 z 20
0
0
0
0
0
Zdjęcie 18 z 20
0
0
0
0
0
Zdjęcie 19 z 20
0
0
0
0
0
Zdjęcie 20 z 20
0
0
0
0
0