W piątek, 26 czerwca, uroczyście dobiegł końca rok szkolny 2025/2026. We wszystkich szkołach i placówkach oświatowych Powiatu Pułtuskiego odbyły się oficjalne uroczystości, podczas których najlepsi uczniowie odebrali świadectwa z wyróżnieniem oraz zasłużone nagrody ufundowane przez Zarząd Powiatu w Pułtusku.
2026-06-26 11:18:00Zdjęcie 1 z 19
0
0
0
0
0
Zdjęcie 2 z 19
0
0
0
0
0
Zdjęcie 3 z 19
0
0
0
0
0
Zdjęcie 4 z 19
0
0
0
0
0
Zdjęcie 5 z 19
0
0
0
0
0
Zdjęcie 6 z 19
0
0
0
0
0
Zdjęcie 7 z 19
0
0
0
0
0
Zdjęcie 8 z 19
0
0
0
0
0
Zdjęcie 9 z 19
0
0
0
0
0
Zdjęcie 10 z 19
0
0
0
0
0
Zdjęcie 11 z 19
0
0
0
0
0
Zdjęcie 12 z 19
0
0
0
0
0
Zdjęcie 13 z 19
0
0
0
0
0
Zdjęcie 14 z 19
0
0
0
0
0
Zdjęcie 15 z 19
0
0
0
0
0
Zdjęcie 16 z 19
0
0
0
0
0
Zdjęcie 17 z 19
0
0
0
0
0
Zdjęcie 18 z 19
0
0
0
0
0
Zdjęcie 19 z 19
0
0
0
0
0