Po siedemnastu latach niezwykle oddanej i pełnej sukcesów służby, społeczność Zespołu Szkół im. Bolesława Prusa w Pułtusku pożegnała swoją dotychczasową Dyrektor szkoły Dorotę Orłowską, która oficjalnie przeszła na zasłużoną emeryturę. Uroczystość połączona z zakończeniem roku szkolnego, zgromadziła kadrę pedagogiczną, pracowników administracji, uczniów oraz zaproszonych gości. Była pełna wzruszeń, wspomnień i słów głębokiej wdzięczności.
2026-06-26 11:37:00Zdjęcie 1 z 20
0
0
0
0
0
Zdjęcie 2 z 20
0
0
0
0
0
Zdjęcie 3 z 20
0
0
0
0
0
Zdjęcie 4 z 20
0
0
0
0
0
Zdjęcie 5 z 20
0
0
0
0
0
Zdjęcie 6 z 20
0
0
0
0
0
Zdjęcie 7 z 20
0
0
0
0
0
Zdjęcie 8 z 20
0
0
0
0
0
Zdjęcie 9 z 20
0
0
0
0
0
Zdjęcie 10 z 20
0
0
0
0
0
Zdjęcie 11 z 20
0
0
0
0
0
Zdjęcie 12 z 20
0
0
0
0
0
Zdjęcie 13 z 20
0
0
0
0
0
Zdjęcie 14 z 20
0
0
0
0
0
Zdjęcie 15 z 20
0
0
0
0
0
Zdjęcie 16 z 20
0
0
0
0
0
Zdjęcie 17 z 20
0
0
0
0
0
Zdjęcie 18 z 20
0
0
0
0
0
Zdjęcie 19 z 20
0
0
0
0
0
Zdjęcie 20 z 20
0
0
0
0
0