Region

Turystyczny pic

Urząd Statystyczny wydał coroczne opracowanie pokazujące poziom rozwoju turystyki na Mazowszu w 2017 roku. Mimo naszych lokalnych przekonań, że jesteśmy Perłą Turystyczną, statystyka jest nieubłagana.

Radny szuka świadków

Na wniosek radnego miejskiego Adama Prewęckiego zostało wszczęte z urzędu postępowanie administracyjne dotyczące cofnięcia zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych do 4,5% zawartości alkoholu oraz piwa, powyżej 4,5% do 18% zawartości alkoholu (z wyjątkiem piwa) oraz powyżej 18% zawartości alkoholu przeznaczonych do spożycia poza miejscem sprzedaży w sklepie spożywczo-przemysłowym znajdującym się w Pułtusku ul. 17 Stycznia (okolice poczty) prowadzonego przez Panią Krystynę F. z powodu nieprzestrzegania określonych w ustawie warunków sprzedaży napojów alkoholowych.

Spore zainteresowanie obwodnicą

Nie tylko w sali widowiskowej ale i na kinowej galerii zasiedli dziś mieszkańcy powiatu aby poznać kolejne plany związane z budową obwodnicy Pułtuska. Spotkanie pełne emocji, krzyków i okrzyków.

Jest chęć na amfiteatr i wzgórze Abrahama

Ratusz ogłosił konkurs architektoniczny na opracowanie koncepcji architektonicznej adaptacji historycznych piwnic magazynowych i korytarzy położonych wewnątrz Wzgórza Abrahama w Pułtusku wraz z renowacją amfiteatru.

Pułtuszczanie stworzyli konsorcjum

Brawo. Centrum Ogrodów Grzegorz Czernik, Uni-Bud Tomasza Paradowskiego i Zakład Usług Elektrycznych Kalbud utowrzyły lokalne "Konsorcjum Pułtuskie" aby wygrać - i zrealizować - przetarg miejski na zagospodarowanie sześciu terenów zieleni o łącznej powierzchni 5,92 ha w ramach projektu "Strefy zieleni i rekreacji w Pułtusku".

Wojewoda dał na drogę

W piątek, 11 maja dokonano odbioru prac związanych z przebudową drogi powiatowej na odcinku Bylice – Klukowo w gminie Świercze, a dziś powiat otrzymał finansowe dofinansowanie na tą inwestycję.

88 społeczników WOPR

Członkowie pułtuskiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego monitorując nawet do 90 km Narwi dziennie. Wszystko zależy od sezonu i pogody.

Burmistrz mówi NIE

ale Samorządowe Kolegium Odwoławcze w Ciechanowie uchyliło takie stanowisko.

Subskrybuj to źródło RSS