Ostre wypowiedzi dr Gajdy

Ostre wypowiedzi dr Gajdy

Dyrektor generalny dr Robert Gajda na konferencji prasowej odniósł się do publikacji prasowych, które jego zdaniem są kłamliwe i szkodliwe.

Media

10 komentarzy

 • poinformowany
  poinformowany piątek, 23, luty 2018 16:40 Link do komentarza

  Wracaj doktorku , to dopiero zobaczysz, jak się teraz pracuje w tym pożal się Boże szpitalu , nie pohulasz , nic nie dorobisz i nic nie zarobisz , bo tam zarabiają tylko Ci , którzy jakby odeszli , to trzeba by było zamknąć szpital , a mówię o położnictwie i internie.Teraz to jest dopiero zamordyzm i każdy ,każdego się boi.

 • Lubię to!
  Lubię to! piątek, 23, luty 2018 14:55 Link do komentarza

  Lubię to :)

 • Byli pracownicy
  Byli pracownicy piątek, 23, luty 2018 12:45 Link do komentarza

  Do lekarza - nikogo i niczego nie trzeba bronić , prawda się sama obroni i obroniła , co widać , słychać i czuć w Makowie.W tamtym czasie pracowałyśmy na Izbie Przyjęć i nie raz widziałyśmy , jak Państwo doktorostwo w godzinach pracy , czy płatnego dyżuru trzepie prywatę , przyjmując na państwowym sprzęcie ,jak przychodzili do pracy i wychodzili , kiedy chcieli, jak zlecali badania na koszt SpZOZ z prywatnych gabinetów , jak przychodzili z miasta i dzwonili za granicę , a ZOZ płacił , jak trudno było się pogodzić , że nie da sobą manipulować , jak go doktorki obrażały wyzywając sami wiedzą jak , jak pisali do izb lekarskich , bo im się krzywda działa , bo wszystko się urwało , a atmosfery nigdy w tym szpitalu nie było i nie będzie , bo to zależy tylko i wyłącznie o ludzi , którzy tworzą zespół a tam byli sami indywidualiści zadufani w sobie.

 • maria82
  maria82 piątek, 23, luty 2018 10:35 Link do komentarza

  a ja bym się odniósł do drugiego filmiku z dr Gajdą na facebooku (https://business.facebook.com/wpu24pl/videos/1907388089571219/) - tym o lądowisku. Nie rozumiem tej nienawiści i ataków o lądowisko. Do tej pory LPR ląduje na stadionie, zawsze muszą być strażacy, niszczy się murawa - nie jest to miejsce właściwe i dlatego że trzeba tam dowieźć pacjenta. Gajda wybudował lądowisko i nie ma na nie pozwolenia urzędu lotniczego. I teraz się go atakuje, a ataki powinny pójść w stronę miasta i starostwa, że nie chcą pomóc aby to szybko poprawić. Po to ma być lądowsko przy szpitalu aby było szybko i bezpiecznie

 • Zapytanie
  Zapytanie piątek, 23, luty 2018 10:32 Link do komentarza

  Czy Ta Pani siedząca obok to jakaś kolejna Pani Dyrektor od Zarządzania? Skoro w Szpitalu jest tyle odpowiedzialnych ludzi na jeszcze bardziej odpowiedzialnych stanowiskach to dlaczego nikt z nich nie zabiera głosu w żadnej z poruszanych ostatnio spraw? Czyżby potwierdzała się myśl, że są tam tylko dlatego, że ktoś te stanowiska musiał zająć?

 • ?????
  ????? piątek, 23, luty 2018 02:07 Link do komentarza

  Święta prawda i jeszcze trzeba dodać , że nie oszukiwał NFZ .

 • lekarz
  lekarz czwartek, 22, luty 2018 23:33 Link do komentarza

  Trzeba być bez honoru albo całkowicie nieświadomym żeby bronić tego co działo się za czasów dyr J.W. !!. Co to znaczy ze paru lekarzy odeszło ? ze niby nic ? Pan JW najlepiej jak by w ogóle lekarzy nie miał - to by sie dopiero dobrze rządziło !!. - bardzo mu lekarze przeszkadzali...Ortopedia niby i dach - tez mi zasługi. W tych czasach zyskanie kontraktu nie było trudne- jaka ortopedie załatwił? Chyba już mniejszego kontraktu się nie da dostać od NFZ. A teraz narzeka będąc w Makowie ze pułtuszczacy przyjeżdżają do Makowa. Bo w Makowie ortopedia jest 4 razy większa- a JW dostał to od poprzednich makowskich dyrektorów - zresztą mówi o tym dr Gajda w tym wywiadzie. Dobrze, że wspomniał tez, ze ogłoszono upadłość w 2014 roku szpitala w Pułtusku . Nie mówi się o tym - a to ważne. Tego szpitala nie powinno być - bo splajtował. Pamiętam te czasy i za rządów JW i poprzednie i późniejsze. Podtrzymuje zdanie pielęgniarki , ze gorszej atmosfery i stosunków jak za JW nie było ani przed ani potem. Jeśli ktoś uważa ze naprawa w dachu dziury jest ważniejsza w szpitalu niż jego personel tj lekarze i pielęgniarki to nie rozumie co to jest szpital. Patrząc historycznie przez ostatnie 20 lat tak dobrze jak jest teraz nie było w przeszłości. Nie wykluczam ze będę u chciał wrócić do pracy . Przynajmniej szanuje się teraz lekarzy i widać ze ludzie którzy prowadzą ( znam ich od wielu lat) robią to z entuzjazmem i sercem. Gratuluje Panu odwagi i determinacji - p. dyr. Gajda,
  Tak trzymać !

 • nie z gajda med
  nie z gajda med czwartek, 22, luty 2018 21:15 Link do komentarza

  Droga pielęgniarko in spe, szpital mimo, że paru lekarzy odeszło miał się dobrze, powstał poddział ortopedyczny, kontrakt był w tym czasie największy, oddał tkz. 203,00, nie było zadłużenia, ukrócił prywatę i rozważanie doktorów, skończył przyjmowanie prywatne na państwowym sprzęcie, zakupił nowy sprzęt i jeszcze wiele dobrego zrobił, choćby jeszcze remont elewacji i dachu, bo już ciekło, kto uczciwie pracował nie musiał się niczego obawiać i narazić tyle w temacie i jeszcze jedno, jak coś powiedział to na mur spełniał.

 • pielęgniarka
  pielęgniarka czwartek, 22, luty 2018 19:57 Link do komentarza

  W końcu ktoś przypomniał niezapomniane działania Jerzego W. jako dyrektora SPZOZ w Pułtusku. Odszedl dr Winciunas, dr Todzia, dr Niedzwiecka , rozwalił chirurgie i ginekologię - szpital o mały włos przestał istnieć.. Rozwalił kontrkaty i zniechęcił leakrzy do pracy w Pułtusku - traktował nas jak niewolników...Teraz pan Grzegor G. zPGP go gloryfikuje i chwali jako dobrego zarządcę.Chyba ma sklerozę albo pił w tym czasie i nic nie pamięta... To jakas paranoja... Pan Jerzy W. póki żyje będzie chciał nas zniszcyć. Szkoda ze głupi putuszcznie nie rozumieją zagrozenia ze strony tego Pana. Bardzo dobra wypowiedź dyr. Gajdy. Trrzeba mieć odwagę i charakter żeby prosto w oczy powiedzieć tą straszną prawde o byłym, chyba najgorszym dyrektorze pułtuksiego SPZOZ-u .

 • Ręce opadają
  Ręce opadają czwartek, 22, luty 2018 18:20 Link do komentarza

  Nic nie jest kłamliwe , a jeżeli szkodliwe to w dobrym kierunku , jak się tego słucha , to widać , że bezsilność idzie w agresję.Niech poda wszystkich do prokuratury , sądów i wtedy dopiero ludzie zaczną mówić , a parasol ochronny powoli się składa.Żeby sprzęt był sprawny to trzeba go serwisować uczciwie.

Skomentuj

Na forum wpu24.pl publikuję opinie użytkowników portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji i dopiero po tym zostają udostępnione.
Bezwzględnie usuwane są wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje. Nie publikuję wpisów wulgarnych, zwalczam trollowanie. Nie toleruję spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami.
Zastrzegam sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.
Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej proszę zgłaszać na: biuro@wpu24.pl

Powrót na górę